• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kush e sundon botën?

Lauri

Anunnak
Bota sundohet nga qarqe shume te fuqishme ekonomikisht dhe politikisht qe nuk kushtezohen nga kombesia.
Ndryshe quhen edhe materia gri.
Psh, lozhat masonike mbareboterore ne te cilat perfshihen jo vetem iluminati por edhe qarqe te tjera si psh:
Grupi Bilderberg,
Rothschildet.
JP Morgan,
Etj.
Simboli qe sundon boten eshte ky:
Shiko fotografinë 1700759
Nuk them kot une ti di dicka me shume se te tjeret. Sepse ti shikon gjerat nga vrima e celsit.👍
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Gjithesecili per vete
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Cifutet! :censored:

mjafton tbesh lidhjen e lekut(bankat) me familjet qe i posedojne dhe kuptohet fare lehte!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Ata qe jane te paskrupullt.
Ata qe s`dalin ne fushe.
Ata qe komandojne kopet njerzore.
Ata qe `cobanet` politik i rekrutojne dhe autorizojne sic ata duan.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Ata qe kane mberri me ba bashke mendjen dhe parane.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ata qe mendojne se kjo bote eshte e perhershme. Pak rendesi ka kush e sundon kur 2 metra qefin ne fund i fiton.
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Varferia.
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Sipas meje ,boten e sundon tundimi 😝 dhe normal njerezit qe tundohen 😝
 
Kjo eshte logo e OKB.
Shikoni mire...aty duket qarte kush e sundon boten.
Thjeshte nje konstatim-Trump, Merkel, Johnson e kushdoqofte jane thjeshte marioneta!
Logo_of_the_United_Nations.png
 
Top