• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kush e sundon botën?

dy te zgjuar smunden se njeri duhet te jet ai qe ja fusin dhe tjetri ai qe ja fut lol
Ti edhe te tema kush sundon boten prape gjen vend per fjalen fut e nxirr 😂
Yyyytttttttt perverse
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Boten e sundon pushteti ,paraja,droga,seksi,korrupsioni etj ...vetem pozitivet mungojn
 

ZHIGO

wish me well...
Ne rradhe te pare tu thaft gishti per dislajkun, ne rradhe te dyt asi lek mi di vlerat @Vajza , kuptohemi kshu ne distanc 😆

Ne rradhe te tret mos ta bojm temen chi-chat se do na haj si biskota @Didi 🤣
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Ne rradhe te pare tu thaft gishti per dislajkun, ne rradhe te dyt asi lek mi di vlerat @Vajza , kuptohemi kshu ne distanc 😆

Ne rradhe te tret mos ta bojm temen chi-chat se do na haj si biskota @Didi 🤣
Aty te vuuuac!
Didi-n e kam xhan! E me mban cik me hater:p (do me vrase pr kte deklaraten) lol
Sa per ty, pr ate “harresen” qe the sot, duhet tkesh nje jave banned.
 

NGU

Wild child full of grace 💫
lol lol lol
He, heee shkrepe pa te shofim. Gati jam e une:p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Shume e thjeshte.
Ata qe kane arrite te krijojne simbiozen mes mendjes dhe parase.
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Ne kte kohe virusi qe na ka blloku nshpi.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Ato qe sundojne forumin :lol:
 
Top