Kush eshte antistresi juaj?

KiKu

Nëse do të flisnin sytë..do të bënin shumë dëme...

KiKu

Nëse do të flisnin sytë..do të bënin shumë dëme...

Ledia

😇👩‍👦‍👦😇
Ne keto momente mbesa ime .po ankohet qe mami saj i ka thene do shkosh ke halla dhe e ka vu ne gjume. Ankesat e mbeses time as Haga si zgjidh dot 🤣🤣
 
  • Haha
Reactions: Ivy

DeliriumMind

inhale - exhale 🦁☀️
Loz me gjera me maja:
Kam pas grry doren me thik
Gjilpere... nen lekure por edhe ne goj.
Te shtyp krujsen e dhembeve...

E kshu gjerash normale 😅🤣
 
Top