Kush eshte antistresi juaj?

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Kur jam duke punu naten, antistress kam forumin. Lol. te pakten sjam vetem une zgjuar. ka dhe tetjere ndonese jo per pune po per qef. Lol
 
Top