Kush eshte antistresi juaj?

ɒlɿɒM

Themelues
Forumi.
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Jepi duret o plak. Une kam nje fjale
"Cicin ne kembe e bej vec une "
????
Hahahah kujt ti jap durer grus ??? larg o zot kurr do duroj stresin por engjellit tim si jap kirr duret, antistres per mu esht peshkimi vetem aty relaksohem
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Atyne po., Por dhe ato sbesdisin se esht interes reciprok , skan ca kerkojn me tepernpervec se 1 sufllaqe me kola ,?
 

Bebw

Here I'm ?,time to shine ?
Qenke e zerrikshme o shoqja e boços ?
Jam nis për çun ? kështu më thoshte gjyshja kur shikonte përzgjedhjet e mija të hobeve ?.Nuk kam lozur me kukulla por vdisja pas pistoletave me gogla dhe llastiqeve ,më pas shkoja për qitje me babin se më pëlqejnë armët shumë,dhee kam qn në kickbox deri sa më lidhi këmbët i biri botës ??.Gjëja e vetme femërore është regjistrimi në grupin e kërcimit ?
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Jam nis për çun ? kështu më thoshte gjyshja kur shikonte përzgjedhjet e mija të hobeve ?.Nuk kam lozur me kukulla por vdisja pas pistoletave me gogla dhe llastiqeve ,më pas shkoja për qitje me babin se më pëlqejnë armët shumë,dhee kam qn në kickbox deri sa më lidhi këmbët i biri botës ??.Gjëja e vetme femërore është regjistrimi në grupin e kërcimit ?
E heee hajde te kunati se do msojm doren ..Screenshot_2021-09-25-12-04-52-875_com.facebook.katana.jpg
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Kam 7 vite që i kam lën,do duhet çik punë ?
Ska gjo se 200 lek bo 1.fishek ?? po do gjujm ne dr se.dhe po erdhi policia ,te mari astren me.vete ??
 

Bebw

Here I'm ?,time to shine ?
po do gjujm ne dr se.dhe po erdhi policia ,te mari astren me.vete ??
Jok në vende publike ore ? ec këtej nga Vlora dhe ikim në Pashaliman se andej është mirë për qitje ?
 
Top