• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kush jam une?!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Avli

Zog kurbeti
pershendetje te gjitheve!
Une jam zonja nga qyteti quhem Avli .Jam nga veriu I Shqiperise ,perfiksi im I ka kaluar 20 ,jam nje zog Kurbeti.
Shprehsoj te kaloj mire me ju.
Uroj te merrem me sy te mire ...ne pergjithsi te rinjte nuk priten mire.
Faleminderit!
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Mirese erdhe, por i keshille gjeje kush je iher pastaj ec e na thuaj kush je... :p :p
 

Lilo

✖ Once
Staf në FV.AL
pershendetje te gjitheve!
Une jam zonja nga qyteti quhem Avli .Jam nga veriu I Shqiperise ,perfiksi im I ka kaluar 20 ,jam nje zog Kurbeti.
Shprehsoj te kaloj mire me ju.
Uroj te merrem me sy te mire ...ne pergjithsi te rinjte nuk priten mire.
Faleminderit!
Mire se erdhe e dashur 🤗
 

Vajza

Copy
Staf në FV.AL
pershendetje te gjitheve!
Une jam zonja nga qyteti quhem Avli .Jam nga veriu I Shqiperise ,perfiksi im I ka kaluar 20 ,jam nje zog Kurbeti.
Shprehsoj te kaloj mire me ju.
Uroj te merrem me sy te mire ...ne pergjithsi te rinjte nuk priten mire.
Faleminderit!
E dashur pikerisht do kesh disa sfida por mos u merzit po i kalove dhe i perballove do i mbrish majat e fv :D :p .
 

N0

Lost.
Mire se erdhe zogu i kurbetit me pende, zemer e mendje ne memedhe.
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
E dashur pikerisht do kesh disa sfida por mos u merzit po i kalove dhe i perballove do i mbrish majat e fv :D :p .
Ja ene shembulli, ke mesi ka ngec, tani se i pelqen apo se nuk hipen dot me lart duhet me e pyt... lol lol
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Po si :)
Tjeter cdo shpifesh?
Do me se kam me, por ta leme cupen izet vjecare se e kena mikesh e miku respektohet 5 minutat e para. ;)
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
kapesssss vajza, adrenalinose icik kete sfidanten... :D :p
 

MrCool

Old School.
pershendetje te gjitheve!
Une jam zonja nga qyteti quhem Avli .Jam nga veriu I Shqiperise ,perfiksi im I ka kaluar 20 ,jam nje zog Kurbeti.
Shprehsoj te kaloj mire me ju.
Uroj te merrem me sy te mire ...ne pergjithsi te rinjte nuk priten mire.
Faleminderit!

Momenti i duhur per te bere prezantim, pas ca diteve te kaluara duke lexuar. Shpresoj te kesh krijuar nje pasqyre te pergjithshme mbi anetaret.

Kalofsh bukur ne mesin tone.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mire se erdhe ne mesin tone. Kalofsh caste te bukura.
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Nuk tregohen te gjitha
Jo moj xhan, mos trego te tena, kur te te pys mos ben gabim se menohesh 5 min e siper se po te le boll kohe per tu pergjigj.. :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top