• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kush jam une?!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Ku e di ti qe mendohem??? Mbase dua te te le ne suspance🤔🤔🤔
Kuli ec ketej se ty te pelqejne suspancat or cun...
/me quit se jam kundra ligjit te suspancave. :p :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Nuk e di kush je. 🤷‍♀️Hera pare qe ju lexoj.

Welcome!
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Lesh andej e lesh ketej u beme te gjithe me triko. lol
Ene corape leshi se ftohte eshte.. :p vec me golf mos jete puna se aty bie ere muhabeti... lol
 
@Avli Tani vendos nje foto te shofim kush je
sepse nga neser portalet do kerkojne dokument indetifikimi,
@titan ti qe mbulon kete sektorin e verifikimt
merru me vajzen
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Avli mire se vjen....me sy te mire te kan marr se ja syte 4 i kane be! :)
 

titan

Requiem for a dream
Ene corape leshi se ftohte eshte.. :p vec me golf mos jete puna se aty bie ere muhabeti... lol
Erdhi dimri e bore ne dardhe lol lol
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top