• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kush jam une?!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Sot

Steps back !
O mire se na erdhe patriote veriu....ishalla je lezhjane se nga myten kta jugsat 😂😂😂
P.s po te ngacmoi kush thuji jam patriotja e moglit 😂😂
 

Lauri

Anunnak
O mire se na erdhe patriote veriu....ishalla je lezhjane se nga myten kta jugsat 😂😂😂
P.s po te ngacmoi kush thuji jam patriotja e moglit 😂😂
Lexhjan je mor mogli? Te paskem patriot 😉
 

Lauri

Anunnak
Kam pa fotot e tuja kur i ke hedh dhe mje dukt ftyr e pame....po se ku nuk e di
E veshtire qe me njeh. Kam me shume jete jashte shteti se sa atje. Vi 2‐3 here ne vit ne Lezhe per pak dit dhe levizjet i kam per Lalez. Megjithate nqs me shef kund me fol .🙂
 
 • Më pëlqen
Reactions: Sot
Ti mireserdhe!
Perderisa pyet kush jam une le te nenkuptosh qe nuk je i/e panjohur per fv....
Sidoqofte kushdo qe te jesh, i/e ri/e apo ndonje riciklim nick-u uroj te kenaqesh me aktivizimin tend ne fv.
 

London

carpe diem
Sme pelqen aspak kjo pritja qe i beni antareve:p

mire se erdhe dhe shtrengo rripin e sigurimit
Po te gjeten te lodhur te hane me dhembe lol
Pse maj se han ti 😜😜😜
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
  Top