• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kush jam une?!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

London

carpe diem
jo Po do ha si ti :p
Se shpejti te gjitha Kafshet do jene extinct
Arsya do jesh ti :p
Pastaj do fillosh me njerezit lol
Me hanger si un mshan tan jeten qa mbane ne 😂😂😂 ke mishin e amel ti se duhet me lpi kocat :p lol
 

titan

Requiem for a dream
Mire se ke ardh @Avli !
Paske pershtypje te gabuar per mikepritjen e ketij forumi,se ka treguar te kunderten e asaj qe mendon ti gjithmone.
Kalofsh bukur!

Pyete njehere mos ka letra e na del shonci. Se me letrat e tua per 1 vit e dilni nga BE. Lol lol
 
Une uroj te dale cun,e dua te shoh reagimin e cunave ketu :p
Ca lezeti :p
Eshte hera e dyte qe shpreh deshiren te jete cun.
Mendon se ndryshon gje nese eshte cun apo goce, trans apo hermafrodit?

Edhe nese eshte perria e perrive normalisht ti s'ke pse ndjehesh "e cenuar" ne feminilitetin tend, jo ti te pakten!
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Eshte hera e dyte qe shpreh deshiren te jete cun.
Mendon se ndryshon gje nese eshte cun apo goce, trans apo hermafrodit?

Edhe nese eshte perria e perrive normalisht ti s'ke pse ndjehesh "e cenuar" ne feminilitetin tend, jo ti te pakten!
Me cito heren e pare,meqe kjo qenka e dyta..
 
Me cito heren e pare,meqe kjo qenka e dyta..
Ok, kerkoj ndjese sepse postimi i pare nuk qenka identik edhe pse thelbi mbetet i njejte...
6 faqe postime me meshkujt qe po shqyejne nj-tj per mbijetese lol

Sikur ska femra ketu,cpaski qene


Sidoqofte nuk te thashe asgje me te keq, se di perse reagove keshtu.


Sa per temen dhe per te dhene mendimin tim personal mbi ate qe ti the-
Nuk ndryshon asgje gjinia e tij/saj.
Rendesi ka te jete aktiv/e dhe te argetohet.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Ok, kerkoj ndjese sepse postimi i pare nuk qenka identik edhe pse thelbi mbetet i njejte...Sidoqofte nuk te thashe asgje me te keq, se di perse reagove keshtu.


Sa per temen dhe per te dhene mendimin tim personal mbi ate qe ti the-
Nuk ndryshon asgje gjinia e tij/saj.
Rendesi ka te jete aktiv/e dhe te argetohet.
Cthua nje here se thua heren e dyte.
Thelbet qe ti mendo te jete te njejte jane komplet ndryshe.
Sepse ske te drejte,ca pret ti te them?
As un nuk i hoqa te drejten e zbavitjes asaj
Dhe as ndonje gje feminilitetit tim apo dikujt tjeter

E sheh kur sje i kujdesshem ? :)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
8 faqe per nje pyetje, dhe pergjigja mbetet kurioze, priten ekspert nga fusha te ndryshme
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top