• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kush jam une?!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

titan

Requiem for a dream
8 faqe per nje pyetje, dhe pergjigja mbetet kurioze, priten ekspert nga fusha te ndryshme

Une jom sekspert per rrefime mekatesh nga graria lol lol
nqs ka deshire e mirepres te rrefehet gjere e gjate. Nuk lodhem duke degjuar lol lol
 
 • Haha
Reactions: Ivy

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Une jom sekspert per rrefime mekatesh nga graria lol lol
nqs ka deshire e mirepres te rrefehet gjere e gjate. Nuk lodhem duke degjuar lol lol

Perse nuk e pyet ate a ka deshire, Loveri nuk futet ndermjetesues per nje goce me nje sy ne avatar lol
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Une jom sekspert per rrefime mekatesh nga graria lol lol
nqs ka deshire e mirepres te rrefehet gjere e gjate. Nuk lodhem duke degjuar lol lol
A moloman a , ekspert I midhjes ene I pershkut ti.... na keto lekat e ik na bli I pakete cinare kusurin benje fara t’pjekme.... lol lol
 

titan

Requiem for a dream
Perse nuk e pyet ate a ka deshire, Loveri nuk futet ndermjetesues per nje goce me nje sy ne avatar lol

Lover na jep ndonje sygjerim si ti dallojme talebonet me ferexhe para se ta nxjerrin kallashin? lol lol
 

titan

Requiem for a dream
A moloman a , ekspert I midhjes ene I pershkut ti.... na keto lekat e ik na bli I pakete cinare kusurin benje fara t’pjekme.... lol lol
erdhe ti qe loz me zara qelqi e kapacka bojesh? lol lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Lover na jep ndonje sygjerim si ti dallojme talebonet me ferexhe para se ta nxjerrin kallashin? lol lol

Pyete Laurin qe eshte kthyer nga Siria lol
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Lover na jep ndonje sygjerim si ti dallojme talebonet me ferexhe para se ta nxjerrin kallashin? lol lol

@titan in action duke konntrolluar per kallash... lol
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
  Top