• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kush jane yjet e Forumit?

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Un e shpreha mendimin tim po ndoshta secili ne vete ka nje yje tjeter ,shprehuni ?
 
Ky eshte nje qiell i mbushur me yje,dikush shkelqen me shume e dikush me pak,por ama kane drite verbuese qe te gjithe.
Bej dhe beleresha
Emrat ua ngjesha?
Mos qofsha e gabuar
E na del ndonje shpuar??
Ah u Çpofsh ne te 7 anet ti ishalla marrç malet e mos u kthefsh me..

P.S. Tema Yll i xhall esht @Dorina me 13649 komentet e saj dhe 26.895 Like :p Neser e ka rradhen @Bukra me 4822 Komentet e saj dhe 10.986 e Kusur Lajke. Ju tjeret ngrohuni ne Diell!
 
I

Iva1

Ah u Çpofsh ne te 7 anet ti ishalla marrç malet e mos u kthefsh me..

P.S. Tema Yll i xhall esht @Dorina me 13649 komentet e saj dhe 26.895 Like :p Neser e ka rradhen @Bukra me 4822 Komentet e saj dhe 10.986 e Kusur Lajke. Ju tjeret ngrohuni ne Diell!
Ca ,qysh tek?Sekond te kontrolloj ku kam hyr ,te .net apo .com?
 

TiKu1

Antarë i Respektuar
Plot me yje e kemi, ka edhe jo yje por s'ka gje perderisa nuk po them emra per yje le te spekullojme pak edhe per ato jo yje. :p :p
 
  • Haha
Reactions: NGU
Top