Kush jane yjet e Forumit?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Un e shpreha mendimin tim po ndoshta secili ne vete ka nje yje tjeter ,shprehuni ?
 
Ky eshte nje qiell i mbushur me yje,dikush shkelqen me shume e dikush me pak,por ama kane drite verbuese qe te gjithe.
Bej dhe beleresha
Emrat ua ngjesha?
Mos qofsha e gabuar
E na del ndonje shpuar??

Ah u Çpofsh ne te 7 anet ti ishalla marrç malet e mos u kthefsh me..

P.S. Tema Yll i xhall esht @Dorina me 13649 komentet e saj dhe 26.895 Like :p Neser e ka rradhen @Bukra me 4822 Komentet e saj dhe 10.986 e Kusur Lajke. Ju tjeret ngrohuni ne Diell!
 
I

Iva1

Ah u Çpofsh ne te 7 anet ti ishalla marrç malet e mos u kthefsh me..

P.S. Tema Yll i xhall esht @Dorina me 13649 komentet e saj dhe 26.895 Like :p Neser e ka rradhen @Bukra me 4822 Komentet e saj dhe 10.986 e Kusur Lajke. Ju tjeret ngrohuni ne Diell!
Ca ,qysh tek?Sekond te kontrolloj ku kam hyr ,te .net apo .com?
 

TiKu1

Antarë i Respektuar
Plot me yje e kemi, ka edhe jo yje por s'ka gje perderisa nuk po them emra per yje le te spekullojme pak edhe per ato jo yje. :p :p
 
  • Haha
Reactions: NGU
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top