Kush jane yjet e Forumit?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Baboon

FALEMINDERIT!
Me leje? (Wtf katunari kerko leje ?na infektoj kjo katuaria përball liqenit @Shej ?)
Kom nji propozim ca ka Hollivudi mo shumë se ne , pse mos bojm edhe ne nje bulevard me yje. Hapim i teme për nje emer te caktum edhe nje prag votash po them kot minimumi dhjete vota qe te morsh nje yll ke "bulevardi yjeve" ?
Fundja yjet ne hollivud ju bojn cicin qent (dhe jo vetem) kurse ktu jo lool lool
 

Sirius.

Sapiosexual!
Me leje? (Wtf katunari kerko leje ?na infektoj kjo katuaria përball liqenit @Shej ?)
Kom nji propozim ca ka Hollivudi mo shumë se ne , pse mos bojm edhe ne nje bulevard me yje. Hapim i teme për nje emer te caktum edhe nje prag votash po them kot minimumi dhjete vota qe te morsh nje yll ke "bulevardi yjeve" ?
Fundja yjet ne hollivud ju bojn cicin qent (dhe jo vetem) kurse ktu jo lool lool

Na dashke te miren katnaro

Ne zihemi per leshrash 1 here ne vit me temen anetari/stafisti vitit skena pune tjeter nashi po te zihemi dhe per yllken e forumit lool
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Linde pyetja kush eshte Hëna se yjet po duken ;)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
dmth ylli polar eeeee, ate qe ndjekin njerezit ne toke lol


jo jo une jam Sirius por jo ktu diku ne 1 dimension tjeter lool
Hmmm pra. Qee ndjekin e smunde ta kapin :(
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top