Kush mendoni se fiton ne finalen e madhe INTER-BAYERN..?

Kush mendoni se fiton ne finalen e madhe INTER-BAYERN..?


  • Totali i votuesve
    11

CannibaL

The Wisher .
Titulli: Kush mendoni se fiton ne finalen e madhe INTER-BAYERN..?

uuuu a e din qe thojn ni fjal : Me dit kur des e Maroj Vorrin Vet voten ta dha po si dihet qysh del Loja e tani i bjen qe kemi mundu veten per diqka qe nuk realizohet per ne :S
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Kush mendoni se fiton ne finalen e madhe INTER-BAYERN..?

Favorit shihet INTER-i , mendoj qe INTER-i edhe IshAllah INTER-i .

po mbetet te shihet .
 

Humbesi

Anëtar i ri
Titulli: Kush mendoni se fiton ne finalen e madhe INTER-BAYERN..?

Interi fiton me rezultat te thelle per nje finale cheampionsi.. 3-0
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kush mendoni se fiton ne finalen e madhe INTER-BAYERN..?

Interi fiton me rezultat te thelle per nje finale cheampionsi.. 3-0

them se eshte e veshtire te percaktosh nje rezultat kaq te thelle ...munde te fitoj interi...por ne nje finale si kjo ,te dyja skuadrat do te luajne me shume kujdes , prandaj besoj se kushdo qe te fitoje do te jete nje ndeshje e madhe....
 

Humbesi

Anëtar i ri
Titulli: Kush mendoni se fiton ne finalen e madhe INTER-BAYERN..?

them se eshte e veshtire te percaktosh nje rezultat kaq te thelle ...munde te fitoj interi...por ne nje finale si kjo ,te dyja skuadrat do te luajne me shume kujdes , prandaj besoj se kushdo qe te fitoje do te jete nje ndeshje e madhe....

3-0 ishte nje parashikim qe bera nga tifozlleku.
Nese hamendesojme ne baze te statistikave perseri Interi del favorit dhe ketu nuk ka shume lidhje rezultati.
Interi eliminoi dy pretendentet kryesore te ketij sezoni Barcelonen dhe chelsea-n. Barces i shenoi 3 gola ne shtepi, chelsea-n e mundi ne te dyja takimet dhe me loje bindese.
Bayern fitoi me man utd ne kohen shtese ne shtepi dhe 3-2 e favorizuar nga katroni i kuq i Rafael-it dhe demtimi i Rooney-t. U perball me pas me nje lion te lodhur si ne Gjermani ashtu edhe ne france dhe per fat ishte nje dite e mire per Olic i cili u gjet 3 here ne vendin e duhur ne momentin e duhur.
Une jam tifoz i internit dhe jam i sigurte qe do triumfojme ndaj bayernit. Per bayern kam pershtypje te mira si skuader. Eshte nje ekip shume i kompletuar me lojtare qe kuptohen mire me nj-tj dhe qe ben nje loje te paster. Nje arsye me shume qe do fitoj Inter eshte mungesa e Riberi ne finale.

Rezultati? Inter sidoqofte do shenoje 3 gola :D
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Kush mendoni se fiton ne finalen e madhe INTER-BAYERN..?

4 -0 per Inter do dale finalja , nga dy gola per pjese .
 

sabah

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kush mendoni se fiton ne finalen e madhe INTER-BAYERN..?

Shanset me te medha i ka interi.Megjitheata futboll eshte ku i dihet.Bajerni ka krijuar surpriza gjate ketyre ndeshjeve te fundit.
 
Top