Kush nga anataret e Forumit virtual do te jete ne Tribuna me 6 shtator ?

xhebrail

Mangup me Licenc
Kush nga anataret e Forumit virtual do te jete ne Tribuna me 6 shtator per ndeshjen Shqiperi -Suedi..

Do te doja sa nga ju do jeni aty qe nese behm ndonje grup te bejme tifozllek se bashku...


Ju pershendes ....
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Une kam frike se s'do te jem, megjithate per ndryshim plani do iu lajmeroj...

Uroj mos te na zhgenjejne me, megjithese tashme u mesuam.
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Une kam frike se s'do te jem, megjithate per ndryshim plani do iu lajmeroj...

Uroj mos te na zhgenjejne me, megjithese tashme u mesuam.

je andej nga tirana nese viij me pa ndeshjen dua te te takoj edhe tpime nga nje kafe bashke...
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
hmmm shume e veshtire qe do jem :(:(:(:(:(:(:( me 7 kam provim :( me gjithe deshiren e madhe,shpresoj te jem ne 28.03.2009: Shqipëri- Hungari dhe 06.06.2009: Shqipëri-Portugali ne mos ne te dyjat ne njeren gjithsesi,sepse kombetarja menejehere pas 5 diteve ka ndeshje me Malten,e kam apre Malten vitin e kaluar nga afer ,dhe mund te them se seshte kundershtare i denje.
Ka organizim edhe nga Kosova,kush nuk gjen kontakt me tifozat te me kontaktoj ne privat :)
 

xhebrail

Mangup me Licenc
hmmm shume e veshtire qe do jem :(:(:(:(:(:(:( me 7 kam provim :( me gjithe deshiren e madhe,shpresoj te jem ne 28.03.2009: Shqipëri- Hungari dhe 06.06.2009: Shqipëri-Portugali ne mos ne te dyjat ne njeren gjithsesi,sepse kombetarja menejehere pas 5 diteve ka ndeshje me Malten,e kam apre Malten vitin e kaluar nga afer ,dhe mund te them se seshte kundershtare i denje.
Ka organizim edhe nga Kosova,kush nuk gjen kontakt me tifozat te me kontaktoj ne privat :)


Mire e ke...
Po ama varet se cilet tifoza kontakton ti...
Njoh tifozatkuqezi qe permendimin tim smarrin ere ne tifozllek po jan grup matrapazesh..
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Mire e ke...
Po ama varet se cilet tifoza kontakton ti...
Njoh tifozatkuqezi qe permendimin tim smarrin ere ne tifozllek po jan grup matrapazesh..

Une njoh vetem nje grup tifozerie qe kane panon "O sa mire me qene shqiptar" dhe "Nje Komb nje Kombetare",realisht i njoh shumicen te cilet i kam dhe miqe nga Dardanet edhe nga Tifozakuqezi,por ajo pak eshte me rendesi eshte me rendesi me shku e me perkrah kombetaren,se ajo duhet e jo nje grup ne mes nje ne fund nje ne fillim,ska lezet.

P.S.Une e pata fjalen ata qe skane kontakte e qe jane nga Kosova per udhetim edhe per marrje te biletave nese jane te interesuar mudn tua gjej kontaktin.
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Une njoh vetem nje grup tifozerie qe kane panon "O sa mire me qene shqiptar" dhe "Nje Komb nje Kombetare",realisht i njoh shumicen te cilet i kam dhe miqe nga Dardanet edhe nga Tifozakuqezi,por ajo pak eshte me rendesi eshte me rendesi me shku e me perkrah kombetaren,se ajo duhet e jo nje grup ne mes nje ne fund nje ne fillim,ska lezet.

P.S.Une e pata fjalen ata qe skane kontakte e qe jane nga Kosova per udhetim edhe per marrje te biletave nese jane te interesuar mudn tua gjej kontaktin.

Dote doja te me ndihmosh te gjeja nje Kontakt me Dardanet qe per mendimin tim jan shume large me real se sa keta qe mundohen me perfitu ne emer te motos o sa mire me Kon shqiptar....


nese ke ndonje numer kontakti me shkruaj ne PM
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Une do te jem me siguri se bashku edhe me kater shoke te tjere. Do vijme me vetura ne mengjesin e te Shtundes, kush do te me takoj le te lajmerohet. Une mendoj te qendroj edhe nja dy dite te tjera ne Tirane dhe me siguri se do gjej internet kafe sa per te pare cka ka te reja!
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Une do te jem me siguri se bashku edhe me kater shoke te tjere. Do vijme me vetura ne mengjesin e te Shtundes, kush do te me takoj le te lajmerohet. Une mendoj te qendroj edhe nja dy dite te tjera ne Tirane dhe me siguri se do gjej internet kafe sa per te pare cka ka te reja!


nese vij ne tiran takohemii e nese nuk vij takohemi ne ks e pime kafee
 

Scorpions

DyRrAhU bOy
Une do jem i pranishem ne stadium ne tribunen perkarshi dmth ke D1.
xhebro si ishte ajo puna e matrapazeve????nese ke ndonje fakt na e thuaj se un jam pjese e tyre dhe se dim veten per te till........apo jemi te till se mbrojm interesat e vendit,jetojme vetem per ngjyrat kuq e zi edhe mbeshtesim cdo eveniment per lartesimin e flamurit Shqiptar.
Jemi nje grup i bashkum nga te gjitha anet e Shqiperis me shtrirje ne trojet etnike edhe diaspore :)

ps.thjesht per informacion
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
weo kunder Suedis...o njerz bashkombas ju kom, boll ju du, jom shqipe, nipesh Skenderbeu, gjak iliri dardani e ksi gjonash veq un po m'doket po ju tradhtoj se kom pik t'dobt kta bjondat me lekur ngjyr kadavereLOLLOL...po m'shkojka mir mu kjo dit se secila t'fiton paskna mu gzu..spo marr pozicion niher, shkoj n'krah ma t'fortit kur vjen koha:D:p...
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
weo kunder Suedis...o njerz bashkombas ju kom, boll ju du, jom shqipe, nipesh Skenderbeu, gjak iliri dardani e ksi gjonash veq un po m'doket po ju tradhtoj se kom pik t'dobt kta bjondat me lekur ngjyr kadavereLOLLOL...po m'shkojka mir mu kjo dit se secila t'fiton paskna mu gzu..spo marr pozicion niher, shkoj n'krah ma t'fortit kur vjen koha:D:p...
une ty ti nuki flokt met pa tu u gxu per kto :byca: :byca: kam met ba lavazh trunin :p

Forca shqipeeeeee :eek:le: :eek:le:
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
une ty ti nuki flokt met pa tu u gxu per kto :byca: :byca: kam met ba lavazh trunin :p

Forca shqipeeeeee :eek:le: :eek:le:

qitma filmin e SkenderbeutLOL
ho moj se ni sy kah Shq e ni sy kah Suedia e nshoj:D:p...sdi as a e kallxojn n'tv se per me shku aty live sbohet fjal n'fund ma mir me kqyr veq rezultatin se vuj ma pak, me ndjek kejt lojen nuk mbet mo as ni thon n'dor:D...
 
Redaktimi i fundit:

xhebrail

Mangup me Licenc
Une do jem i pranishem ne stadium ne tribunen perkarshi dmth ke D1.
xhebro si ishte ajo puna e matrapazeve????nese ke ndonje fakt na e thuaj se un jam pjese e tyre dhe se dim veten per te till........apo jemi te till se mbrojm interesat e vendit,jetojme vetem per ngjyrat kuq e zi edhe mbeshtesim cdo eveniment per lartesimin e flamurit Shqiptar.
Jemi nje grup i bashkum nga te gjitha anet e Shqiperis me shtrirje ne trojet etnike edhe diaspore :)

ps.thjesht per informacion


Haver nuk them per antarsin e thjeshte po them per ata qe Pretendojne se jan GVM...


Nje pyetje qe sa kohe se keni pare raportin financiar?
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Haver nuk them per antarsin e thjeshte po them per ata qe Pretendojne se jan GVM...


Nje pyetje qe sa kohe se keni pare raportin financiar?

I nderuar nese ke dicka jashte temes me fol me dike tu kisha lute jo vec ty por te gjithe te tjereve te flisni ne menyra tjera.Temen qe ti e ke hap eshte se kush nga ne do jete ne tribuna,edhe mund te flitni edhe per lojen ,dmth vetem per keto dy "Ekskluzivitete",ne te kunderten postimet do fshihen.
Respekte
 

xhebrail

Mangup me Licenc
I nderuar nese ke dicka jashte temes me fol me dike tu kisha lute jo vec ty por te gjithe te tjereve te flisni ne menyra tjera.Temen qe ti e ke hap eshte se kush nga ne do jete ne tribuna,edhe mund te flitni edhe per lojen ,dmth vetem per keto dy "Ekskluzivitete",ne te kunderten postimet do fshihen.
Respekte

Kerkoj falje qe kam dal jashte temes..

respekte...
 

Gjermoni

Antar Internacional
xhebro po erdhe ti do vij kastile un jo se me mori malli me pa ato pabuksat po meqe do vish ti po vij me ate rast ma jep nr e cel ne prv.
 
Top