Kush nga kto 8 skuadra mendoni se do e fitoj "Uefa Champions League"

Titulli: Kush nga kto 8 skuadra mendoni se do e fitoj ``uefa champions league``

masi Interi ra , jom edhe ishalla Fiton Barcellona ;)
 

Blloku

IMBA
Titulli: Kush nga kto 8 skuadra mendoni se do e fitoj ``uefa champions league``

Pervec Villarealit dhe Arsenalit, qe i pashe shume dobet, te gjitha jane ne gjendje ta fitojne.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Kush nga kto 8 skuadra mendoni se do e fitoj ``uefa champions league``

Me lojen qe paraqet gjasat me reale i ka Liverpool
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
Ne liste jane 7 ekipe, ke harru Porton
Un mendoj se favorite jan 3 nga 8 ekipet e mbetura :

1. Man. Utd
2. Liverpool
3. Barcelona

E treta e verteta :p
 

jackass

Anëtar i ri
Titulli: Kush nga kto 8 skuadra mendoni se do e fitoj ``uefa champions league``

manchester united do ta fitoj prap titullin :D
 

Blloku

IMBA
Titulli: Kush nga kto 8 skuadra mendoni se do e fitoj ``uefa champions league``

Cuna edhe Bayerni me Chelsean kane shume potencial te fuqishem.
 

Halis

Anëtar i ri
Titulli: Kush nga kto 8 skuadra mendoni se do e fitoj ``uefa champions league``

o fiton manchesteri ose fiton liverpuli pasi po ben nje loje te forte.
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
Cuna edhe Bayerni me Chelsean kane shume potencial te fuqishem.

Bayernit pak si shume iu rrit vetbesimi me 2 fitoret bindese kunder Sportingut, por ky nuk esht kushedi se qfar potenciali, se hala ska ra nhund lesh..
Ndersa Chelsea nje ekip i kompletuar ne te gjitha aspektet, por i mungon shpirti garues disa futbollisteve kyç qe me gjith ate fuqi e potencial qe kan, nuk posedojne pervojen e te qenit kampion evrope, dhe kshtu bie deshira per ta çu trofeun ne Stamford Bridge.
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kush nga kto 8 skuadra mendoni se do e fitoj ``uefa champions league``

Nqoftse nuk e fiton MAN.UTD... Do ta fitoj LIVERPOOL
 

JaPoNeZi

Anëtar i ri
Titulli: Kush nga kto 8 skuadra mendoni se do e fitoj ``uefa champions league``

Mendoj Se Liverpool Me Sa Kam Ndjek
 

BlaCk

Antarë
Titulli: Kush nga kto 8 skuadra mendoni se do e fitoj ``uefa champions league``

Like Always MANUTD Champions (L) Mendoj se Man Utd do ta fitoj
 

Vaso Boy

Antarë i ri
Titulli: Kush nga kto 8 skuadra mendoni se do e fitoj ``uefa champions league``

pavarsisht se jam bavarez mendoj se ekipi me ne forme eshte chelsea prandaj do jete ajo skuadra fituese
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
ju aq shum po mendoni sa se menduari po e teproni ncc

aty lart ne liste jan liverpool e vilareal qe per momentin garojne ne uefa europa ligue

ose duhet te ndrrohet lista ose e gjith tema
 
Redaktimi i fundit:

elbruna

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kush nga kto 8 skuadra mendoni se do e fitoj ``uefa champions league``

Barcelonaaaaaa
 

Benniii

Anëtar i ri
Titulli: Kush nga kto 8 skuadra mendoni se do e fitoj ``uefa champions league``

Injorannt.......RealMadrid e ka te sigurar....fitoren ;)
 

fshatari

Anetar
Titulli: Kush nga kto 8 skuadra mendoni se do e fitoj ``uefa champions league``

manchaster united fiton champion leaguen me siguri
 

Hbk

Anëtar Aktiv
Titulli: Kush nga kto 8 skuadra mendoni se do e fitoj ``uefa champions league``

Barca
Chelsea
Man.Unt
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kush nga kto 8 skuadra mendoni se do e fitoj ``uefa champions league``

Man. United per mua
 
Top