Kush nga kto figura ju perfaqeson ?

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Nëse ju pëlqen hapësira dhe astronomia dhe dëshironi të matni nivelin e marrëdhënies tuaj me të tjerët, ky është testi i duhur për ju!

Kur takojmë një person të panjohur, secili prej nesh sillet ndryshe. Ka nga ata që janë shumë ekstrovertë dhe menjëherë mund të krijojnë një mjedis për dialog dhe komunikim dhe nga ata që luftojnë më shumë se të tjerët për të krijuar një marrëdhënie si kjo.

Me âne te ketij testi do diktoni a jeni ekstrovert apo jo ? Nese po sa jeni ?

P.s pasi te keni ber zgjedhjen do ju sjell pergjigjet/ résultatin e ketij testi .:)
312F534C-C27B-41FD-8AD1-598A2D6852F1.jpeg
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Me sill pak 2-shin hahahahahaha
Nese zgjedhja juaj ra ne henen e plote , kjo tregon se njerezit mund te din me shume per ju se sa ju vête .
Ju nuk jeni person qe tregoni gjithcka , por menyra juaj e te qënit dhe e maredhenies me te tjeret shume te larguar dhe te drejteperdrejte.

He dashni si tu duk ? :p ?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Nese zgjedhja juaj ra ne henen e plote , kjo tregon se njerezit mund te din me shume per ju se sa ju vête .
Ju nuk jeni person qe tregoni gjithcka , por menyra juaj e te qënit dhe e maredhenies me te tjeret shume te larguar dhe te drejteperdrejte.

He dashni si tu duk ? :p ?
boll bukur hahahahaha.
Ka nje jete qe i kam dhene leje `botes` te merret me mua,vec mos te me humbas kohen time as dy minuta duke me pyetur idiotesi.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Me ka pelqyer gjithmone gjysem hena dhe boten arabe me te cilen lidhet.
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
5
Ylli

Sepse ndihem si yll
Sepse ndonjeher me shofin si pik riferimi


Dhe pasi e lexova, konfirmoj
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Nuk paskan duru paska ardh rezultati.
Sikur se sillja dot vête ?
P.s burimi ishte Revista Psikologji si gjithmone .:)
 
Top