Ky eshte kryeministri Yne

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit

2

3

4

5

6Mashtrime si keto e te tjera keni ne kanalin e youtube te emisionit Opininio Tv Klan

Lind pyetja !!!!

A ja vlen te vazhdohet me kte kryeminister ???????
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Akoma s'keni pare gje.
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Se kush eshte Rama te gjithe e dime, problemi eshte populli, te cilin po e duron.
A do ta duronte nje popull tjeter nje karagjoz, psikopat, hajdut, drogaxhi, qe shoqerohet dhe krekoset me kriminele, ne krye te vendit ?!
Per mua habia me e madhe eshte kjo e dyta.
 

elle

Chill
nuk eshte aq budalla ai jo , aftesia eshte qe ka arritur te afroje gjithe ndyresirat prane vetes qe ta ndihmojn dhe keshtu e mban pushtetin … nuk eshte vetem nje njeri i vetem qe operon por shume njerez te keqij ne background ….
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Se kush eshte Rama te gjithe e dime, problemi eshte populli, te cilin po e duron.
A do ta duronte nje popull tjeter nje karagjoz, psikopat, hajdut, drogaxhi, qe shoqerohet dhe krekoset me kriminele, ne krye te vendit ?!
Per mua habia me e madhe eshte kjo e dyta.
Ndersa per mua Problem me i madh do te jete SIkur ky ti << bleje >> zgjedhjet e ardhshme << sepse ska nji kndidat te forte opozitar >>

Kjo seshte ofeze por fakt. Egziston kartele mjeksore.

Nejse se nuk eshte ky thelbi. Problemi eshte qe as ka ndermend me ik dhe ska kush ta largoje.

Sa per erion veliajn te flas me garanci qe ka ble ashash tek 1 shoku im kur shkonte ne sarande me studentat e rinj per proteste me levizjen mjaft
tek kthesa e patosit Ne fier i ka dorezu 5 kile per 1 jave qe do rrinin
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Marla flas para 8 vitesh kur ka qene levizj mjaft
 

Mogli

Be good or be good at it
Ky asht nishi i nishave per politikanet qe jane sot....meqe dhe ky spo ban gja per shqiperine vajmedet po erdhi lulushi
 

Marla

Quo Vadis!
Ky asht nishi i nishave per politikanet qe jane sot....meqe dhe ky spo ban gja per shqiperine vajmedet po erdhi lulushi
Per cfare eshte 1shi per te propoganduar genjeshtrat, per te lulezuar krimin dhe kriminelet qe po e mbajne ne pushtet?

Me thuaj 1 gje konkrete qe ka bere te sakte keto vite qe ka qene ne pushtet pastaj flasim.
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Mbajme ne po he.
Po ato prallat se ska ble naiher makine kujt ja tregon.
Bleu Spiropali alamet Benzi qe deri para disa vitesh mblidhte krom per tu ushqy.
 

ForumiVirtualJR

Anëtar i ri
Eshte kthy ne ordiner.
Kto sjellje jane simptoma kokaine, agresiv, dhe qe vetem flet duke ofendu cfare ti dale perpara.

Por problemi me i madh per shqiptaret eshte qe kte ordiner e duan nderkombtaret, dhe per aq kohe sa gezon mbeshtetjen e tyre ska popull dhe opozite qe ta rrezoje.
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Eshte kthy ne ordiner.
Kto sjellje jane simptoma kokaine, agresiv, dhe qe vetem flet duke ofendu cfare ti dale perpara.

Por problemi me i madh per shqiptaret eshte qe kte ordiner e duan nderkombtaret, dhe per aq kohe sa gezon mbeshtetjen e tyre ska popull dhe opozite qe ta rrezoje.
Nderkombetaret jane gjithmone me pushtetin edhe kjo gje eshte vertetuar ne keto 30 vite pseudodemokraci.
Nuk besoj se ky do kete mandat tjeter qeverisje edhe pse realisht ka krijuar nje pushtet te frikshem ku ka ne kontroll cdo hallke te shtetit dhe mediat.
 

Katil

Antarë i Respektuar
Kush kishte pikpyetje para se tshihte kto video që ky është kryeministri ynë?
 

ForumiVirtualJR

Anëtar i ri
Nderkombetaret jane gjithmone me pushtetin edhe kjo gje eshte vertetuar ne keto 30 vite pseudodemokraci.
Nuk besoj se ky do kete mandat tjeter qeverisje edhe pse realisht ka krijuar nje pushtet te frikshem ku ka ne kontroll cdo hallke te shtetit dhe mediat.

Si eshte vertetu?
Berishen se kane dash noiher nderkombetaret. Ja te't jap nje shembull: Berishes zgjedhjet e 96 nuk ja njohen sepse mbushi kutite, nderkohe zgjedhjet e Rames 2019 pa opozite duke mbush dhe kutite ja njohen dhe ja certifikun si legjitime.

Mbeshtetja qe ka Rama nga nderkombetaret eshte e pakrahasueshme me mbeshtetjen qe mund t'kete pas Berisha apo Nano.
 

Katil

Antarë i Respektuar
Gjera qe ndoshta me mire se gjithkush une ketu ne forum i di @kitrra 123
por thjesht presim te plase Bomba
Po pse i dike ti më mirë se kushdo,ne tjerët jemi të pa aftë ta dijm?
 

ForumiVirtualJR

Anëtar i ri
Sa per erion veliajn te flas me garanci qe ka ble ashash tek 1 shoku im kur shkonte ne sarande me studentat e rinj per proteste me levizjen mjaft
tek kthesa e patosit Ne fier i ka dorezu 5 kile per 1 jave qe do rrinin
Marla flas para 8 vitesh kur ka qene levizj mjaft

Levizja mjaft o shkri mbasi erdhi Berisha ne pushtet, dhe u kriju nje parti me emrin G99.

Me llafe kafenesh e di sa gjona kom nigju une, por jo cdo gje qe perflitet eshte e vertete.
 

Mogli

Be good or be good at it
Mbajme ne po he.
Po ato prallat se ska ble naiher makine kujt ja tregon.
Bleu Spiropali alamet Benzi qe deri para disa vitesh mblidhte krom per tu ushqy.
Jo per ti dal zot atij por e ke kuptu gabim....ai tha qe ska ble makine per vete e jo qe skane ble tjeret ...dmth ai makina e blindume qe tha luli e kishte qe 2009 nersa benzin e kishte qe kur ishte ne opozite
 

Mogli

Be good or be good at it
Per cfare eshte 1shi per te propoganduar genjeshtrat, per te lulezuar krimin dhe kriminelet qe po e mbajne ne pushtet?

Me thuaj 1 gje konkrete qe ka bere te sakte keto vite qe ka qene ne pushtet pastaj flasim.
Gjeja me e sakte per mendimin tim eshte qe gjithe kriminelat u bene publik....kshuqe nese naj here ka per tu zbatu ligji i kane te gatshem vec me u vu prangat ne duar
 

Mogli

Be good or be good at it
P.s une jam vec tifoz i politikes....dhe te ishte per mua perjete te ishte e majta ne pushtet
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Levizja mjaft o shkri mbasi erdhi Berisha ne pushtet, dhe u kriju nje parti me emrin G99.

Me llafe kafenesh e di sa gjona kom nigju une, por jo cdo gje qe perflitet eshte e vertete.
Ti din se cfare ke degjuar
Ndersa une di se cfare eshte bere

Kuptoje dallimin
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Po pse i dike ti më mirë se kushdo,ne tjerët jemi të pa aftë ta dijm?
Mvaret se sa je i afte... e deri ku te arrijne rrenjet vlla
Te pa afte squaj asnji une..
Se sjsm askushi.....
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Ti noshta din ca asht ba ne fier se per vende tjera zdin asisen
Ok (Y)

Di me te thene qe:
Rama humb.
Le postin kryetar partie
E do te kandidoje per president

Nese kjo gje ndodh
<< dhe maje mend qe do te ndodhe sa te dale ps ne opozite>>

Cfare do te me thuash..... pastaj....
 

Mogli

Be good or be good at it
Ok (Y)

Di me te thene qe:
Rama humb.
Le postin kryetar partie
E do te kandidoje per president

Nese kjo gje ndodh
<< dhe maje mend qe do te ndodhe sa te dale ps ne opozite>>

Cfare do te me thuash..... pastaj....
??????????? thashe se ca do me thush ????
1-rama humb se eshte rotacioni politik 8vjet njena 8 tjetra
2- per president varet
3-eshte normale qe do japi doreheqjen se ska qe do 8 vjet ne opozite kot ????????
Dhe po te ishte me rregull gjithmone fiton e majta se ka numer votusish me shume se e djathta
 
Top