Ky eshte kryeministri Yne

Arfenilla

Themelues i Forumit
Ky me mir e me dashni e priti ne vizite kryeministrin serb,se kryeminstrin e kosovesAlbin Kurtin..
zhgenjim total.. cdo dite e me shum?
 

Marla

Quo Vadis!
Eshte kthy ne ordiner.
Kto sjellje jane simptoma kokaine, agresiv, dhe qe vetem flet duke ofendu cfare ti dale perpara.

Por problemi me i madh per shqiptaret eshte qe kte ordiner e duan nderkombtaret, dhe per aq kohe sa gezon mbeshtetjen e tyre ska popull dhe opozite qe ta rrezoje.


Une lexova dje ke Rama frike qe sdo e mbeshtesin me nderkombetaret. Besoj shume shpejt do kemi zgjedhje te parakohshme.
 

Marla

Quo Vadis!
Jo per ti dal zot atij por e ke kuptu gabim....ai tha qe ska ble makine per vete e jo qe skane ble tjeret ...dmth ai makina e blindume qe tha luli e kishte qe 2009 nersa benzin e kishte qe kur ishte ne opozite
Seshte ceshtja ke makina.

Pse nuk e nis nga vetja OFLne. Me pas nga gjithe ministrat deputetet opozita oligarket bizneset etj etj.

Tani perrallat qe ai seshte i pasur nuk i ha njeri mos bej kot lojra fjalesh, te gjithe ne qe jetojme ne shqiperi e dime ne ca lluksi te shfrenuar po jetojne keta bllokmenet e rinj te shekullit 21.
 

Mogli

Be good or be good at it
Seshte ceshtja ke makina.

Pse nuk e nis nga vetja OFLne. Me pas nga gjithe ministrat deputetet opozita oligarket bizneset etj etj.

Tani perrallat qe ai seshte i pasur nuk i ha njeri mos bej kot lojra fjalesh, te gjithe ne qe jetojme ne shqiperi e dime ne ca lluksi te shfrenuar po jetojne keta bllokmenet e rinj te shekullit 21.
Saliu thot qe ska euro as ai....une politiken e kam tifozllek derisa te jene ne parlament gjithe kta qe jane sot pozite opozite.....30 vjet asigja skan gja....dhe asigja nuk do bajne as kta qe jane as pd kur te vije....pastaj mos ti hyjme politikes se nuk dijme as 1% te gjanave qe ndodhin jashte ekrani....besoj qe me OFL zdo preken politikanet tpakten figurat me kryesore te politikes....
 

Marla

Quo Vadis!
Saliu thot qe ska euro as ai....besoj qe me OFL zdo preken politikanet tpakten figurat me kryesore te politikes....

Sala ska gje vete kane femijet e tij, djali merret me biznes vajza super e zonja me studion e vet. Mgjate te merret OFLja me ta. PDja ka lidership re ri seshte me sala.

Nese sprek politikanet i bie te jete flluske sapuni pasi mor vlla krimi vendos kush politikane do qeverisin dhe qeveritaret mbrojne krimininelet qe te ngelen te paprekshem. Pra i bie jo 30 vket por edhe 90 vjet kshu do jemi.
 

Mogli

Be good or be good at it
Sala ska gje vete kane femijet e tij, djali merret me biznes vajza super e zonja me studion e vet. Mgjate te merret OFLja me ta. PDja ka lidership re ri seshte me sala.

Nese sprek politikanet i bie te jete flluske sapuni pasi mor vlla krimi vendos kush politikane do qeverisin dhe qeveritaret mbrojne krimininelet qe te ngelen te paprekshem. Pra i bie jo 30 vket por edhe 90 vjet kshu do jemi.
????? spaska gje saliu....tkesh baben 20vjet kryeminister edhe mos te jesh super i suksesshem ne biznes dhe studio ligjore do ishte budallek....
 

Marla

Quo Vadis!
????? spaska gje saliu....tkesh baben 20vjet kryeminister edhe mos te jesh super i suksesshem ne biznes dhe studio ligjore do ishte budallek....

Po ti lexon ca shkruj apo lexon vetem ato qe te interesojne ty.

Po diskutojme per Ramen mos e kalo ke sala. Le te jape llogari dhe sala per pasurine e vet por ama i pari qe duhej ta beje eshte ky drogaxhiu qe kemi kryeminister.
 

Tip

Antarë i Respektuar
Apshuh! Po pse beheni kaq te trrash JQJ!? Krim ne Shqiperi do ket deri ne momentin qe njerzit kan probleme me njeri tjetrin dhe do Vriten,kte gje dijeni mire. Pa drog nuk hecen shteti perpara.. dhe per mua deri diku ky esht me i sakti nga rraca tjeter e Politikes shqiptare,te gjithe vjedhin dhe kete mos e diskutoni,dhe te gjith mut jan,ne zgjedhjet e 2017 Lulzim Basha vinte ne fier tek nje nga Horrat me te medhenj qe mund t ket shqiperia dhe kerkonte ndihme pee vota.. rasti konkret! Dhe per mendimin tim personal ua ka ber mir ktyre sumçeve,sidomos asaj fytyr Kalit qe e mban veten per gazetare te kronikes.. :D qe zbardh cdo Vrasje dhe cdo krim. Une jam pro Liberalizimit Droges,Prostitucionit :D

By TheDevil!

Bye Parazita Ju dua shume!
 
Top