La Liga 2015 - 2016

La Liga 2015 - 2016

 • Athletic Bilbao

  Votat: 0 0.0%
 • Atlético Madrid

  Votat: 0 0.0%
 • Celta Vigo

  Votat: 0 0.0%
 • Deportivo La Coruٌa

  Votat: 0 0.0%
 • Eibar

  Votat: 0 0.0%
 • Espanyol

  Votat: 0 0.0%
 • Getafe

  Votat: 0 0.0%
 • Granada

  Votat: 0 0.0%
 • Las Palmas

  Votat: 0 0.0%
 • Levante

  Votat: 0 0.0%
 • Mلlaga

  Votat: 0 0.0%
 • Rayo Vallecano

  Votat: 0 0.0%
 • Real Betis

  Votat: 0 0.0%
 • Real Sociedad1

  Votat: 0 0.0%
 • Sevilla

  Votat: 0 0.0%
 • Sporting Gijَn

  Votat: 0 0.0%
 • Valencia

  Votat: 0 0.0%
 • Villarreal

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  6
 • Poll closed .

Aver

VIP
Ekipet pjesemarrese:

 • Athletic Bilbao
 • Atlético Madrid
 • Barcelona
 • Celta Vigo
 • Deportivo La Coruٌa
 • Eibar
 • Espanyol
 • Getafe
 • Granada
 • Las Palmas
 • Levante
 • Mلlaga
 • Rayo Vallecano
 • Real Betis
 • Real Madrid
 • Real Sociedad
 • Sevilla
 • Sporting Gijَn
 • Valencia
 • Villarreal
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: La Liga 2015 - 2016

Mbreterit !
 

Aver

VIP
Titulli: La Liga 2015 - 2016

El Clasico, formacionet e mundshme

el-clasico-formacionet-e-mundshme_hd.jpg


El Clasico luhet sonte dhe tashmë po flitet për formacionet e mundshme.
Skuadrat pritet të aplikojnë në fushë lojtarët më të mirë, teksa trajnerët mezi e presin sfidën për të shfaqur edhe befasitë taktike.

Megjithatë, nuk mund të priten befasi stratosferike, përpos inkuadrimit nga fillimi i Lionel Messit, i cili megjithatë nuk po deklarohet 100% i gatshëm.

Nga ana tjetër majen e sulmit të Realit pritet ta udhëheq Cristiano Ronaldo, i shoqëruar nga Bale dhe James, teksa Benzema do të jetë në stol si Plan B nëse gjërat nuk shojnë mirë deri në pjesë të dytë.

Real Madrid XI: Navas; Carvajal – Varane – Ramos – Marcelo; James – Kroos – Modric – Isco; Bale – Ronaldo.

Barcelona XI: Bravo; Alves – Pique – Mascherano – Alba; Sergi Roberto – Busquets – Iniesta; Messi – Suarez – Neymar.

/Telegrafi/
 

Aguero

Anëtar Aktiv
Titulli: La Liga 2015 - 2016

Barca perserit tripleten


Sot fiton prape Barca 1-4:D:D
 

Aver

VIP
Titulli: La Liga 2015 - 2016

2 me 0 per barcen pjesa e pare. Me mire s'behet.


Ndonje link te mire per pjesen e dyte?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: La Liga 2015 - 2016

Votova per :Real Madrid.
Asnje emer skuadre tjeter sme thoshte gje..:(
Ah cfare shkalle padije ne fushen e sportit une.:p
 

Aver

VIP
Titulli: La Liga 2015 - 2016

Votova per :Real Madrid.
Asnje emer skuadre tjeter sme thoshte gje..:(
Ah cfare shkalle padije ne fushen e sportit une.:p

Hahaha

Po ti pyet nje here moj. Ndoshta do ta kisha dhene une ndonje keshille me te mire. Ku e gjete bash Real Madridin :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: La Liga 2015 - 2016

Hahaha

Po ti pyet nje here moj. Ndoshta do ta kisha dhene une ndonje keshille me te mire. Ku e gjete bash Real Madridin :p

hahaha po ka emer te mire,dhe skuader e forte thone :p
Ndersa kam qejf Brzilin si skuader timen :p
Por seshte ne Evropjan..:p
A eshte kampjonati i Evropes ky?
 

Aver

VIP
Titulli: La Liga 2015 - 2016

hahaha po ka emer te mire,dhe skuader e forte thone :p
Ndersa kam qejf Brzilin si skuader timen :p
Por seshte ne Evropjan..:p
A eshte kampjonati i Evropes ky?

Hahaha ka emer te mire thote. Emrin mund ta kete te mire por momentalisht po i nxihet jeta nga Barcelona :p
Pastaj barcelona ka emer me te mire moj. Perserite tre here rresht vetmevete dhe e sheh sa bukur tigellon. Lol
U pa puna, nga sot jemi armiq :p

Eshte kampionati spanjoll, pra jane ekipet jo shtetet.
Brazili ishte kur na ishte... se koheve te fundit ncuk.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: La Liga 2015 - 2016

Hahaha ka emer te mire thote. Emrin mund ta kete te mire por momentalisht po i nxihet jeta nga Barcelona :p
Pastaj barcelona ka emer me te mire moj. Perserite tre here rresht vetmevete dhe e sheh sa bukur tigellon. Lol
U pa puna, nga sot jemi armiq :p

Eshte kampionati spanjoll, pra jane ekipet jo shtetet.
Brazili ishte kur na ishte... se koheve te fundit ncuk.

Une me Barcelonen qe je ti :p
Asnjehere kundershtar do jemi ,deri sa te sjellesh krijimin letrar :p.

Emri i kesaj skuadres : Las Palmas..dashuri qenka.
Vec mos me thuaj qe eshte noj skuader zezakesh ahahahahaha :p
 

Aver

VIP
Titulli: La Liga 2015 - 2016

Une me Barcelonen qe je ti :p
Asnjehere kundershtar do jemi ,deri sa te sjellesh krijimin letrar :p.

Emri i kesaj skuadres : Las Palmas..dashuri qenka.
Vec mos me thuaj qe eshte noj skuader zezakesh ahahahahaha :p

Eshte nje e mire kur behesh me Barcelonen. Nuk nervozohesh kurre, sepse gati qe nuk humb kurre :p
Por tash eshte vone se e ke jap kokrren :p

Las Palmas, mund te jete ndonje vend i mire per pushime por per futboll no no and no :D
 

Aver

VIP
Titulli: La Liga 2015 - 2016

Perfundoj 4 me 0 per Barcelonen. Ngushllime tifozeve te realit.

Goli i pare..


Goli i dyte..

[video=youtube;wfevGS-9Hgc]https://www.youtube.com/watch?v=wfevGS-9Hgc&feature=player_embedded[/video]

Goli i trete..


Goli i kater...

 
Redaktimi i fundit:

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: La Liga 2015 - 2016

Nuk e pash ndeshjen per fate te keq! : ( ..por u ngushllova me rezultatin 4-0 ahhh sa bukur. :D--


A titulli do shkoj ke Barça.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: La Liga 2015 - 2016

Une fajesoj strategjine e benitezit, duhet tshkarkohet perndryshe do shkaterrohet reali me gjithe ata lojtare.
 
Top