lamtumire forumivirtual.com legjenda neser iki per gjermani me nuk dot

Status
E mbyllur për postime të tjera.

legjenda

Tetova
lamtumire forumivirtual.com legjenda neser iki per gjermani me nuk dot hi forum per pese muaj nuk do jem ketu aktive ne forum perse iki gjermani per pune
 

ricky_ch

******
lamtumire forumivirtual.com legjenda neser iki per gjermani me nuk dot hi forum per pese muaj nuk do jem ketu aktive ne forum perse iki gjermani per pune

Po ja nxjerr bishtin edhe ti: po sot edhe në Afrikë kanë internet, e ti në Gjermani.
Po nejse, inshallah gjen punë, se për azil as mos ia mësyj...
Edhe iki baushtellave se osht rond, kshyr naj zyre a informatikë pak si ma let...
Hajde rrugë të mbarë e a ndjefsha t'mirën!!!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Lamtumire Legjend.
Na shkruaj dhe prej Gjermanie.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Legjend te fala gjurmankave:)
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Redaktimi i fundit:

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Po ja nxjerr bishtin edhe ti: po sot edhe në Afrikë kanë internet, e ti në Gjermani.


edhe une mendoj se skemi nevoje informimi per cdo levizje…. Internet ka kudo pra…


(( -megjithate ka ca gjera qe as me interesojn t`i di...………….. ))
 

Zana1

Braveheart
Rruge te mbare legjenda... :kis
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Mbare o boss, e befsh sa me shume euro qe te blesh forumin e te behesh cte doje qejfi pastaj...;)
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Hahahahahhahha
Legjendeee ler Gjermanine, kthehuu:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Ci ke kto mi jetmira? Kush paska qene ky qe u lepi e fitoi?
 

MrCool

Old School.
Jo, tani mesove se c'lloj serialesh preferoj, keshtu qe mi thuj ke tema lol lol
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top