Lart siper posht anash majtas dhe djathtas... kerkoje

Afrohu nje cast dhe harro ku ndodhemi...

Fik zhurmat dhe background-in qe te c'perqendron nga c'eshte reale.

Me lejo te prek zemren dhe afro doren te gjoksi im qe te ndjesh dicka qe nuk pompon vetem gjak.

A e ndjen dhe ti tani ket shperthim ngjyrash?

Si te duken kur mixohen bashk ne armoni per te krijuar dicka magjike?

Pak a shum si magjia ne syt e nje femije kur ndizen dritat e pemes te vitit te ri.

Eshte shpres
ff53f82ad8f4dd1e9ab1ca5242faeb0f.jpg
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
uauuuu,ti me suprizon gjithnje,ndaj te kam zemer,se ke nje zemer me ngjyra. :))
 
uauuuu,ti me suprizon gjithnje,ndaj te kam zemer,se ke nje zemer me ngjyra. :))
Ishte surpriz dhe per mua kur e shkrujta ❤
Ishte ndjesi e momentit... por sot sikur kisha nevoj ta rilexova prandaj vendosa ta publikoj 😘

Eshte shpresa ajo qe me motivon
 
Top