• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

LDK: Parregullsi në Prizren

Love

βeℓℓe â๓e
Janë vërejtur parregullsi në disa komuna, për të cilat LDK-ja ka raportuar edhe më parë. Parregullisi më të mëdha, po vërehen në Prizren.Lidhja Demokratike e Kosovës vlerëson se procesi zgjedhor, deri më tani, në përgjithësi ka ecur mirë.

Janë vërejtur parregullsi në disa komuna, për të cilat LDK-ja ka raportuar edhe më parë.

Parregullisi më të mëdha, siç do t’i japim në vijim, po vërehen në Prizren.

Prizren: Në Shkollën teknike, Qendra e Votimit nr. 2042a, është evidentuar një tentativë për ta nxjerrë jashtë një fletëvotim, nga ana personit të quajtur Gëzim Rrozniqi.

Prizren: Ora 09:45H, në Qendrën e Votimit në Atmaxhë, 2039a, truproja e Ramadan Mujës, kandidat i PDK-së, i cili është nga i njëjti fshat nuk po largohet nga aty dhe po u bën presion qytetarëve.

Prizren: Ora 09:52H, në fshatin Skorobisht, Qenda e Votimit 2038a, mungojnë 68 fletëvotime. Votues të regjistruar janë 1168, fletëvotime të dorëzuara 1100.

Prizren: Ora 10:01H, në Qendrën e Votimit 2003a, Ortakoll, Njiazi Kryeziu, kandidat i PDK-së dhe Sekretar i Degës së PDK-së, kryesues i KK Prizren, është brenda qendrës së votimit duke bërë presion.

Prizren: Ora 10:00H, në Shkollën fillore “Lekë Dukagjini”, vendvotimi 2007a, kemi siguruar një video, në të shihet një qytetar duke i dhënë një zarf një qytetari tjetër, dyshohet për shpërndarje të të hollave. Shih videon bashkëngjitur!

Prizren: Ora 11:24H është vërejtur se në Qendrën e Votimit në Shkollën fillore “Abdyl Frashëri”, makina e komunës me targa 04 955-ch është duke lujtur rolin e taksit dhe po e shfrytëzon autoriten që për të hyrë në oborrin e shkollës për të sjellë dhe rimarrë votues.

Prizren: Në Qendrën e Votimit 2039a, në Atmaxhë të Prizrenit, qytetari Qamil (Xheladin) Gashi, para Qendrës së Votimit po shpërndan mbushje të telefonit dhe po udhëzon që të votohet për PDK-në.
mesazhi.com
 
Private conversations
Help Users
    Top