• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

LDK: Presim fitore në shumicën e komunave

Love

βeℓℓe â๓e
Lidhja Demokratike e Kosovës është shprehur e kënaqur me procesin zgjedhor në gjithë Kosovën.Zëdhënësja e Shtabit Qendror Zgjedhor i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjollca Osmani ka thënë se LDK pret fitore në shumicën e komunave, ndërsa shprehu keqarje për incidentet në veri.

Ajo ka thënë se në ora 21:00 presin rezultate konkrete të cilat do t’i publikojnë.
kosova-sot.info
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: LDK: Presim fitore në shumicën e komunave

Akoma nuk dihet meqe ase ne balotazh nuk kan kalu akoma.. keto jan lajme te partive qe mendon secila per vete te dal me fitore.
 
Private conversations
Help Users
    Top