Lende qe skan lidhje me ate qe studjoni

braziljania

Anëtar i Nderuar
un nuk jam akoma ne universitet,po me kan thene qe tek universiteti i durresit studentet e deges se anglishtes bejne matematike,gjermanisht dhe me duket njecik si pa kuptim kjo
 

Yellow Redhead

angels walk among us
V.I.P
mund te kishe gjetur ndo1 titull me interesant per temen;)
flas per fakultetin qe vazhdoj un..cdo lende qe frekuentojme ka lidhje me degen sigurisht
@braziljanja..fakulteti i anglishtes nuk ben matematike..
kshuqe mua m`duket budallik qe ankohemi per lendet n`fakultet
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
un se di per ne tirane..po flas per kete ne durres..studentet jane ankuar se dega anglisht ben matematike..dhe meqe nuk ja thojne hic per matematike,nx i duhet ta mbartin si lende vitin tjeter...
 

joni_joni

Antarë
mund te kene lidhje lendet me degen qe bejm ne po kem pershtypjen se diku ne perendim apo ne SHBA shkollat jan pak me te koncentruar ne ate cka bejn.dhe ate qe mesojn e mesojn me me detaj dhe keshtu jan me te gatshem per front pune.un mendoj kshu,ndoshta e kam gabim
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
sa i paditur jam ne kete dege :( skam bo shkolle po ne 8 vjecare ma kan shpif ne klase te 6 me dhan anglishten ne te 7 me dhan frengjishten dhe ne 8 me dhan italisht perfundimi smesova asnjeren :(
 

*deliza*

VIP
V.I.P
Une kam pas ne vite te pare ne fakultet nje lende shume kot - Defendologji :26:...Pas nje viti e hoqen se me verte qe kishte shume pak te bente me ekonomikun, per mos te thene hic fare.
 
Top