Lexon rinia e sotme mjaftueshem ?

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Lexon rinia e sotme mjaftueshem ?

Rinia sot edhe nese lexon ate e ben me kindle, ne celular ase nga paisjet tjera elektronike. Lexim klasik nga libri duke shfletuar faqe per faqe me nuk ka.
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Lexon rinia e sotme mjaftueshem ?

Rinia e sotma lexon shume. E mbyt librin.

Duhet ta gjeme ndonje menyre qe ti ndalim se shkuan poshte... do behen per syze te gjithe.
 

jana80

Super Moderator
Themelues
pooooo shume me shume se rinia e djeshme... problemi eshte ne cfare lexon..ku e lexon....
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Personalisht jam e mendimit qe lexojne...ndonse me te terhequr jane drejte teknologjise...
njohe nje pjese te mire njerezish...te rinje sidomos qe jane lexues dashes...dhe per kete them bravo...
uroj qe leximi te dominoj kundrejte teknologjise...
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Ketej nga jam une lexojne ne pergjithsi, mendoja se ishin brez telefonash por te shohesh bibliotekat dhe librarite jane plot.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Lexon, madje me nje dore :happy:
 
Top