Liber me foto apo pa foto

Liber me foto apo pa foto


  • Totali i votuesve
    16
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Ju lutem , pasi keto jane teknikalitete per te cilat duhet te vendosim bashkarisht
Materiali per krijimet eshte gati sic edhe ju kam bere me dije.
do niset sapo te kem nje pergjigje , per faqosje dhe redaktim
Nderkohe , duhet vendosur nese do e perfshijme edhe pjesen e fotomanise ne krijimet tona.
Fillmisht me thoni nese kjo hyne ne deshirat tuaja , dhe nese po , duhet me patjeter qe te gjeni nje foto e cila mendoni se i pershtatet krijimit tuaj , nga fotot e fotomanise.

Qe mos humbasim kohe, behuni pak me shume interaktiv , dhe te kalojme sa me shpejt ne pjesen e zbatimit :)

Faleminderit paraprakisht
 

Frank

Mysybet Anëtar. :D
Edhe une ne fillim per pa foto mendoja por ngaqe bera nje gjume te thelle mbreme dhe sot me lindi nje llampe-ideje (tlinggggg) ?.

Sikur fotoja te ishte ne background te cdo shkrimi.
Dmth fotoja e stampuar e plote ne komplet faqen dhe mbi te krijimi?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Edhe une ne fillim per pa foto mendoja por ngaqe bera nje gjume te thelle mbreme dhe sot me lindi nje llampe-ideje (tlinggggg) ?.

Sikur fotoja te ishte ne background te cdo shkrimi.
Dmth fotoja e stampuar e plote ne komplet faqen dhe mbi te krijimi?
Ok si ide po mos del si lajna lujna?
 

Rrelse

Zikaltër⚫?
Të përgëzoj o Mon për durimin që paske pas?

Pa foto do më pëlqente .

Le të bëjmë e një libër tjetër fotomania:p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Me foto nga fotomania. Mgjate varet nga buxheti qe ke ne dispozicion.
Kostot i kam vene , Buxhetin e ka Niku
Dhe e fundit , duhet me shku te shtepia botuese me lidh kontraten .
@WxP do besh nai gjo apo te te bej gropen lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Të përgëzoj o Mon për durimin që paske pas?

Pa foto do më pëlqente .

Le të bëjmë e një libër tjetër fotomania:p

Le te hapim nje ekspozite per fotomanine per te shfaqur veprat tona te artit qe do i kishin zili artiste nga mbare bota lol
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top