Liber me foto apo pa foto

Liber me foto apo pa foto


  • Totali i votuesve
    16
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Atehere qe mos marrim kot ,

Kete te shtune do shkojme te takohemi me perfaqesuesen e "Pegi" , nje perfaqesi
@WxP , @Marla, @Moonlight
kto te dyja sigurisht me i vjel leket :p
Do flasim mbi detajet dhe sigurisht , qe per cdo gje do ju bejme me dije.
Gjithashtu te shohim edhe formatet , apo sugjerimet qe do na jepen.

@Soulmind po mendoja per coverin , sikur te besh ndonje gje te bukur me ato idete e tua?
Po mendonim nje dizajn tip cartoons, scratch one?
presim sugjerime nga gjjthkush....

@Imp4cT fillo sajo e ti ndonje gje :)
 

NGU

Wild child full of grace
Le te jete me fotot e anetareve, aty ku kane shkruar copezat e veta. Mgjth shumica nk kane nxjerre fytyren e nk dallohen prap anonim ngelin. Lol


Kur e merr nje liber ta lexosh dhe ka foto mendoj se humbesh tek fotot me shume aty, kshuqe le t jete pa foto.
Mendimi personal ky, zgjidhja e juaja.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Le te jete me fotot e anetareve, aty ku kane shkruar copezat e veta. Mgjth shumica nk kane nxjerre fytyren e nk dallohen prap anonim ngelin. lol


Kur e merr nje liber ta lexosh dhe ka foto mendoj se humbesh tek fotot me shume aty, kshuqe le t jete pa foto.
Mendimi personal ky, zgjidhja e juaja.
uen votova me foto por ne fakt tani po mendoj pa foto :D

per kopertinen me duhet te mendohem gjithashtu ^_^
 
  • Më pëlqen
Reactions: NGU

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
uen votova me foto por ne fakt tani po mendoj pa foto :D

per kopertinen me duhet te mendohem gjithashtu ^_^
Ajo tek libri jot eshte interesante, kshu qe mund te realizosh dicka te atille edhe per librin e forumit :)
 

Didi

C'est la vie.
Në fillim isha për ME foto, por duke e menduar tani them që do dilte lëmsh. Sepse shumë krijime janë të gjata dhe nuk shof ndonjë bukuri të vësh një foto bashkë me krijimin.

Ndoshta tek një poezi do dilte mirë, se mund ta spostosh poezinë në një cep të faqes. Por një shkrim që zë tërë faqen çti bësh?!

Maksimumi që mund të bëhej është disa skica të thjeshta me viza (se sdi si ta shpjegoj, si prsh ato që bën Rupi Kaur). Prap edhe për këtë duhet ta bënte dikush.

Ndaj unë jam për pa foto.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Po nuk del keqe edhe te jete me ndonje ilustrim..
mbase behet me terheqes.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Ajo tek libri jot eshte interesante, kshu qe mund te realizosh dicka te atille edhe per librin e forumit :)
Se di pse jam e dashuruar aq shume me ato pamjet e Fumetti-t lol
@Soulmind shif dicka te kesaj natyre , se nipcja do shohi se sben lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Si epitaf te vdekshmish lol

e ke gabim. keto lloj cover-ash te bejne sh kurioz ta blesh librin dhe jane ne mode :)

po kto lloj idesh?! prap po qendroj tek minimalizmi.

PeICa8xq79-QSDfvHLAeKznz_XJTLD3R3boqWSX4DAmvHQDH&s.jpg

siirlenmek-guzeldir-215f.jpg


ama duhet vendos stili ca duhet, POR para stilit dueht titulli. ne varesi te titullit behet dhe coveri Lol

@Legally_Sweet Ajo qe kam bere atje, eshte pasqyrim i titullit librit :)
 

NGU

Wild child full of grace
Mua me pelqejne, thjeshtesia e kopertines ndonjehere te ben pr vete. Madje te ngjall dyshime se cka brenda libri.
Mos e beni shume te ngarkuar.

Se e mora afer zemres shume une kte gje, jepni ju mendime o njerez qe do merrni librin lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Mua me pelqejne, thjeshtesia e kopertines ndonjehere te ben pr vete. Madje te ngjall dyshime se cka brenda libri.
Mos e beni shume te ngarkuar.

Se e mora afer zemres shume une kte gje, jepni ju mendime o njerez qe do merrni librin lol

po he pra fol :)
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Kini parasysh qe nje dizajn i tille perdoret per dike qe eshte i njohur dhe vlen te thuhet ,nuk shet kopertina autorin,
Ne rastin tone modest , duhet te shohim pak anen komerciale dhe ti luajme cik guret,...
Mgjth duke pare e duke bere
 

Didi

C'est la vie.
Jam dakord me Solin.

Kopertina nuk do ngarkuar shumë. Sa më i thjesht më e bukur del. Stili Minimal është gjithmon i bukur.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Mgjth do shohim cfare do na sugjerojne edhe ata te "Botime Pegi" , e nisur nga ajo cka do i cojme ..kane edhe ata idete e tyre
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top