Liber me foto apo pa foto

Liber me foto apo pa foto


  • Totali i votuesve
    16
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Pa foto
Fotografia do influenconte ndjenjat/emocionet e kujt lexon
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Nuk eshte ide e keqe jo , po jane shume tu bofsha, me ca permasash ti bejme? lol
Po tani vetem per vitin 2019 mi
12 foto
Ose po deshe te kopertina nga pas
A do kete mbeshtjellese libri
Se do na hane buke me veze robte siper,dhe keshtu taaak kapin mbeshtjellesen e hedhin,amaaa prap te kopertina do ekzistoje dora jone
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Po tani vetem per vitin 2019 mi
12 foto
Ose po deshe te kopertina nga pas
A do kete mbeshtjellese libri
Se do na hane buke me veze robte siper,dhe keshtu taaak kapin mbeshtjellesen e hedhin,amaaa prap te kopertina do ekzistoje dora jone
Ja te shohim cdo na sugjerojne e ata
Por nderkohe ne bejme tonen, se fundja tonin e kemi lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Po tani vetem per vitin 2019 mi
12 foto
Ose po deshe te kopertina nga pas
A do kete mbeshtjellese libri
Se do na hane buke me veze robte siper,dhe keshtu taaak kapin mbeshtjellesen e hedhin,amaaa prap te kopertina do ekzistoje dora jone

n'vend te ktyre formave tak fut foto :D
4ecd774_56ee2e4e-b44c-4e11-b716-144dadf24b0a_thumb.jpg
 

Vvetoni

Larguar
Letrat

Permbledhje e shkrimeve te anetareve te forumit virtual fv.al, nje komunitet virtual qe bashkom shqiparet.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Do dali si lule lule moj saksi lol
Bhoooo

mos e merr moj shabllon. Kur sjell 1 foto, sjell konceptin/stilin jo se do jete 100% ashtu lol
i fut 1 balck and white efect dhe dalin monokrom te gjitha psh.
quhen brainstorming kto Mono. lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Letrat

Permbledhje e shkrimeve te anetareve te forumit virtual fv.al, nje komunitet virtual qe bashkom shqiparet.

mkujtove librin "Leter Dylqinjes". Poetike mjaft "letrat"po sjane te gjitha letra.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Ku mu kujtua tani lol
edhe vellai im does book covering
kete jave doli 1 liber letrar ku ai eshte dizajnuesi. nqs do duhet mund te tjap kontaktin po mos i thuaj qe tkam cu une. ??
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Ku mu kujtua tani lol
edhe vellai im does book covering
kete jave doli 1 liber letrar ku ai eshte dizajnuesi. nqs do duhet mund te tjap kontaktin po mos i thuaj qe tkam cu une. ??
Vllain tat e kam vete ne fb lol
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top