Liber me foto apo pa foto

Liber me foto apo pa foto


  • Totali i votuesve
    16
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Didi

C'est la vie.
Pse more tende ti qe kerkon e timen?
Ueee ka shku kopja ne Itali , te une ne Tirane jo
Placi ne vend te dyja

Jo kaq e egër se është e ndjeshme soli mi kafshë lol

Më qafsh po kur e mora kopjen se le nam???
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Jo kaq e egër se është e ndjeshme soli mi kafshë lol

Më qafsh po kur e mora kopjen se le nam???
Po andaj thashe
Jo per gje po imja eshte e me dedikim , sikur nuk shko ta marresh ti lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Keshtuqe spaska as zbritje nga vellai
Rrezik ai pse se pelqen forumin na e fut cmimin dyfish lol
lol lol
ne fakt ai ben sh pune pa lek ndryshe nga une. shoqe kjo shoqe ajo,shok ky e ai. Zihem perhere me te lol. po i tha qe mka sjelle soli do thote: me mire tme pagush se kush can koken me motren nje lol
dhe e dyta qe ma tha kte vere me mire i bej pune 10 klienteve sesa tbej ty 1. ti me lodh shume me shume se 10 tbere bashke. lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
lol lol
ne fakt ai ben sh pune pa lek ndryshe nga une. shoqe kjo shoqe ajo,shok ky e ai. Zihem perhere me te lol. po i tha qe mka sjelle soli do thote: me mire tme pagush se kush can koken me motren nje lol
dhe e dyta qe ma tha kte vere me mire i bej pune 10 klienteve sesa tbej ty 1. ti me lodh shume me shume se 10 tbere bashke. lol
Fiks tipi im vllai
Ja po si shkrujta qe tani, se di qe e bera friend me i qellim
Vetem se harrova qellimin lol
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Pse e bom sondazhin ateher ku maxhoranca eshte kunder ?

Gjithsesi moon ca foto dje i bera save. Por du ti shfletoj njeher te gjitha per te qen e sigurt.
Dhe joooooo
Sdo ndryshoj menje or e minut.rri e qet
Emrin po ashtu sic te kerkova ?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Pershendetje

Dua tju rikujtoj se me duhen fotot qe keni zgjedhur per background per krijimet qe keni mbledhur per librin.
Po vendos emrat e atyre qe smi kane derguar ende.


@Soulmind ,Per cdo detaj mund te pyesni.
Fotot mund ti vendosni e ketu (linkun dhe emrin e fotos)

Mbetemi ne kontakt.
 
Redaktimi i fundit:

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Ok fotot u kompletuan.
Ju uroj nje dite te mbare dhe degjohemi ne emisionin e rradhes
See ya
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top