• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Libri i preferuar!

Monique

Staf në FV.AL
Per dashamiresit e librave , sugjeroni :)


Mua psh me sugjeroi @Senseo "Vajza e Dikurshme" dhe sapo e mora..

pershtypjet me vone
 
Redaktimi i fundit:

TiKu1

Antarë i Respektuar
Ditari i Pushkinit. LOL

Moon ma nis nje kopje se kopjen e pare qe me nise e bera lecke nga leximi ne banjo. LOL
 
Redaktimi i fundit:

TiKu1

Antarë i Respektuar
Vetem femrat e bukowskit disponoj momentalisht lol
Nise edhe ate se kapaku ka mbet nga ai, sa here qe hyja ne Wc nuk merrja telefonin po nga nje faqe te atij librit.. LOL
 
Redaktimi i fundit:

TiKu1

Antarë i Respektuar
Po rilexoj IDIOTIN, me kenaq sa here qe lexoj ato faqe para gjumit.
 

Guns_N_Roses1

Hypa Vidhit Zbrita Vidhit Piva Ujë Në Vrimë Të Vid
@Moonlight pse sgerdhihesh e ke lexu?
Un.me ate liber kam humb virgjerin e syve :p
 

Monique

Staf në FV.AL
Jo se kam lexu..tani kam ne dore studentja bolonjes .e ke lexu dreri trotuareve?
Nga autoret shqiptar shume pak kam lexuar
ndonje liber te Teodor Kekos, Kadares, Stermillit, Dones....

Bel Ami e Gi de Mopasan eshte pak e shume e njejta natyre , menyrat e paskrupullta per tu futur ne jeten "borgjeze" ne atyre viteve.
Tipike e thenies , ne lufte dhe dashuri ska rregulla....pra bej cte mundesh per te arritur qellimet e tua.

Cfare zhanri te pelqen me se shumti?
 
S

Soul

Nga autoret shqiptar shume pak kam lexuar
ndonje liber te Teodor Kekos, Kadares, Stermillit, Dones....

Bel Ami e Gi de Mopasan eshte pak e shume e njejta natyre , menyrat e paskrupullta per tu futur ne jeten "borgjeze" ne atyre viteve.
Tipike e thenies , ne lufte dhe dashuri ska rregulla....pra bej cte mundesh per te arritur qellimet e tua.

Cfare zhanri te pelqen me se shumti?
gjitha i pelqej nga libra me teme historie .romantike .dashuri .
 

Monique

Staf në FV.AL
Po librat e daniel stelle ke lexu ndonje?
Kam lexuar nje, me duket "njehere ne jete", ka ndonje te tille?
me i tipe qe i vdiq burri ...vallaj se maj men hic
Ishte periudha kur librat i qarkullonim me njeri tjetrin , dhe nuk di si e lexova deri ne fund

Une pak iluzioniste jam nga natyra, edhe kjo me duhet ..te dalesh duresh fare :p
 
Top