Liga e Kampioneve 2018-2019

London

carpe diem
Ky man city shum leht :D kurse juve nuk ka me e pas easy lol
Kurse PSG ka per ta ba zhele Manchester United? Liverpool me Bayern se di kush fiton besoj se I ecen Bayern me anglezet :D
 

Abisi

larguar
Ky man city shum leht :D kurse juve nuk ka me e pas easy lol
Kurse PSG ka per ta ba zhele Manchester United? Liverpool me Bayern se di kush fiton besoj se I ecen Bayern me anglezet :D

E ka ndare mendjen Juvja sivjet,Kampione :)
 
Redaktimi i fundit:

ASTRA

Anëtar i ri
Do te donit shumë po ska për të ndodhur as sivjet.
Ka ekipe aty që vërtet e meritojnë atë trofe dhe jo nje ekip hajdutash që urrehet në cdo cepë të italisë dhe jo vetëm. (Man United fan)
 

Abisi

larguar
Do te donit shumë po ska për të ndodhur as sivjet.
Ka ekipe aty që vërtet e meritojnë atë trofe dhe jo nje ekip hajdutash që urrehet në cdo cepë të italisë dhe jo vetëm. (Man United fan)

I lezecem..me foton e Barçes ne avatar,ben tifo te fitoje Mançesteri kupen ;)
 
Top