Liga e Kampioneve 2018-2019

London

carpe diem
Ky man city shum leht :D kurse juve nuk ka me e pas easy lol
Kurse PSG ka per ta ba zhele Manchester United? Liverpool me Bayern se di kush fiton besoj se I ecen Bayern me anglezet :D
 

Abisi

offline✌
Ky man city shum leht :D kurse juve nuk ka me e pas easy lol
Kurse PSG ka per ta ba zhele Manchester United? Liverpool me Bayern se di kush fiton besoj se I ecen Bayern me anglezet :D

E ka ndare mendjen Juvja sivjet,Kampione :)
 
Redaktimi i fundit:

ASTRA

Anëtar i ri
Do te donit shumë po ska për të ndodhur as sivjet.
Ka ekipe aty që vërtet e meritojnë atë trofe dhe jo nje ekip hajdutash që urrehet në cdo cepë të italisë dhe jo vetëm. (Man United fan)
 

Abisi

offline✌
Do te donit shumë po ska për të ndodhur as sivjet.
Ka ekipe aty që vërtet e meritojnë atë trofe dhe jo nje ekip hajdutash që urrehet në cdo cepë të italisë dhe jo vetëm. (Man United fan)

I lezecem..me foton e Barçes ne avatar,ben tifo te fitoje Mançesteri kupen ;)
 
Top