Llets rockkkkkkkkkkkk

gent durazzo and Lela_Dr dancing. hotttttttttttttttt

[ame]www.youtube.com/watch?v=dPwIsTanhzs[/ame]
 
Redaktimi i fundit:
Titulli: lets rockkkkkkkkkkkk

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=sxlg6BIrQZY]YouTube - Akon - Right Now (Na Na Na): Closed-Captioned[/ame] - 170k -
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Llets rockkkkkkkkkkkk

Më fal por shumica e këtyre Këngeve që ke vën nuk kan te bëjn asgjë me rock... vetëm Eagles-Hotel California përfshihet në Rock

Më duket se AKON .. ben muzik R'n'B dhe Hip Hop ... Jeni Fer Lopez ben muzik Pop ....etj etj
 
Titulli: Llets rockkkkkkkkkkkk

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=fcKGfXxMm_4]YouTube - Jennifer Lopez-If You Had My Love[/ame]
 
Titulli: Llets rockkkkkkkkkkkk

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=9rFPgeQxqxA]YouTube - Jennifer Lopez - If You Had My Love (live in Puerto Rico)[/ame]
 
Titulli: Llets rockkkkkkkkkkkk

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=tFfb_CwBma0]YouTube - snoop dog ft pharell - beautiful[/ame]
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Llets rockkkkkkkkkkkk

Mire videot te tekstet po tekstet ku do i postosh te videot?
 
Titulli: Llets rockkkkkkkkkkkk

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=9qnlYb3udWY]YouTube - Jennifer Lopez - Ain`t It Funny Live[/ame]
 

Yellow Redhead

angels walk among us
V.I.P
uaaaa me paskeni bastarduar rrymen :(
sa per informacion ajo jevgjit ejken dhe snup qeni nuk kan lidhje me Rockun..ncncnc

per t`ju permbajtur fuqishem temes..heh:syze:
[youtube]N_UGFLT0VMY[/youtube]
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Llets rockkkkkkkkkkkk

[video=youtube;2-V8kYT1pvE]https://www.youtube.com/watch?v=2-V8kYT1pvE[/video]
 
Top