• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Lojërat olimpike “Baku 2015 “

Aver

VIP
Shqipëria fiton medalje të artëShqipëria fiton medaljen e parë të artë në lojërat olimpike “Baku 2015 “.
Atletja shqiptare Luiza Gega, ka fituar medaljen e artë në vrapim 1500 metra duke arritur e para në finish me kohën 4:11,58, transmeton panorama.

Luiza Gega është e para garuese nga Shqipëria që fiton medalje të artë në këto gara, ajo kishte një paraqitje mbresëlënëse në këtë garë duke lënë pas atleten e Izraeli.

telegrafi.com
 

Aver

VIP
Titulli: Lojërat olimpike “Baku 2015 “

Shqipëria fiton medalje të artëShqipëria fiton medaljen e parë të artë në lojërat olimpike “Baku 2015 “.
Atletja shqiptare Luiza Gega, ka fituar medaljen e artë në vrapim 1500 metra duke arritur e para në finish me kohën 4:11,58, transmeton panorama.

Luiza Gega është e para garuese nga Shqipëria që fiton medalje të artë në këto gara, ajo kishte një paraqitje mbresëlënëse në këtë garë duke lënë pas atleten e Izraeli.

telegrafi.com
Ky lajm te meret me pak kripe. Nuk qenka fjala per ndonje medalje te arte. E ka fitu vetem nje gare kjo goca, por mediumet tona brilante bejne op akoma pa e kapercy gardhin.

Nejse, me shume fat heren tjeter per sportistat tane... se sivjet e kane knaq :D
 

Aver

VIP
Titulli: Lojërat olimpike “Baku 2015 “

Historike: Nora Gjakova fiton medaljen e parë për Kosovën

Nora Gjakova ka fituar medaljen e bronztë në Lojërat e para Olimpike Evropiane "Baku 2015", e cila ka bërë që kjo të jetë edhe medalja e parë e garusëve kosovarë në këtë kampionat. Xhudistja kosovare ka mposhtur me 'waza-ri' me rezultat 10:0 kundërshtaren holandeze, Sanne Verhagen, e cila u penalizua edhe për pasivitet. Kujtojmë se xhuditsja kosovare humbi në gjysmëfinale ndaj hungarezes Hedvig Karakas në kategorinë prej 57 kilogramë. /Telegrafi/

Lajmi: telegrafi.com
Fotot: indeksonline.net
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Lojërat olimpike “Baku 2015 “

Te lumte Nora. Nje lajm i mire ne zezonat tona.
 
Top