Lopa

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Une e di qe kur dikush flet nga korni dhe ja fut kot, eshte sikur lopa kur bllokon komunikacionin
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Si mbas nje studimi ne blektori kafsha Lopa kur milet nuk leviz as trembet se pse i vjen rehat
Lopa eshte nje kafshe e shejte per nje pjese njerzimi!
Lopa gjithashtu kur milet leshon nje hormon relaksues ne trupin e saj.
Por mendoj qe,nese lopa do kuptonte se per ke shkon qumshti,do i fuste nje shqelem koves.
Pasi duhet te vlersojme lopen dhe produktet e saj me vlere ushqimore per njerzimin!!
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Une po komentoje tek ajo tema e ardhshme meshqerra, se lopa sikur sme jep shume emocione. ?
 
Top