• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Luan Krasniqi viziton Prishtinën

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Luan Krasniqi viziton Prishtinën


Skuadrën viziton edhe boksieri Luan Krasniqi së bashku me kryesinë. Atmosfera e përkryer e punës nga Antalya po vazhdon edhe në Prishtinë. Skuadra ka ndërruar lokacion, por atmosfera e punës mbetët po ajo, e shkëlqyer.

Skuadrën sot në seancën stërvitore në fushën e 2 Korrikut ka vizituar edhe ish-boksieri ynë me famë botërore, Luan Krasniqi. Krasniqi së bashku me kryesinë e klubit u përshëndetën me skuadrën pas mbarimit të stërvitjes, ndërsa ekipi pati kënaqësinë të takonte atë.


(Kosova Sot)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Po he pra le te vije se kemi kohen e misseve ketej.

Kshu njehere rastisi me fitu nje ndeshje e tu ngajte poshte e larte me sja pa kush surratin e fitores.
 
Top