Luleshtrydhja ne form te cuditshme

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Londër, 10 korrik - Një shtëpiake nga krahina Kent në Britani të Madhe u befasua shumë kur në kopshtin e saj gjeti një dredhëz me një formë të jo rëndomtë.

“Kur e pashë, mendova o perëndi çfarë është kjo, por më pas u qetësove dhe e fotografova, për tua treguar miqve të mi. Ne nuk jemi ndalur së qeshuri. ثshtë qesharake se si mund të rritet një dredhëz e kësaj forme”, ka thënë ajo, transmeton Panorama.
ay_113920880.jpg
 
Last edited by a moderator:

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Luleshtrydhja ne form te cuditshme

Forme interesante :eek:le:
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Luleshtrydhja ne form te cuditshme

Duhen konsultuar specialistet e deshifrimit shenjave , se patjeter zoti na ka derguar nje mesazh te rendesishem .
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Luleshtrydhja ne form te cuditshme

Befasohem se si kjo shtepiakja nuk e ka konservuar akoma :yep: apo ka frike se i humbe forma :p
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Luleshtrydhja ne form te cuditshme

O kitrra , na jep nje shpjegim mo , se je njefare specialisti shenjash ti .
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Luleshtrydhja ne form te cuditshme

O kitrra , na jep nje shpjegim mo , se je njefare specialisti shenjash ti .

me sa marr vesh nga ngjyrat une :funny::funny:kjo shtepiakja paska qene e virgjer :paqe::funny:
 
Titulli: Luleshtrydhja ne form te cuditshme

Une kam dyshimet e mia,mos i ka vaditur lakuriq kjo? edhe luleshtrydhja ne fjale,eshte deformu?
 
Top