Lumejnte nga te cilet pershkohet FIERI jane:

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Lumejnte nga te cilet pershkohet FIERI jane:

Gjanica, jo gjallica :D
 

Зngjεll

___________
Titulli: Lumejnte nga te cilet pershkohet FIERI jane:

Bledi thuhet Gjanica mgjt i ke gjetur bravo :)
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Lumejnte nga te cilet pershkohet FIERI jane:

Bravo i korespondon Bledit per kete teme! Nga shpejtesia e ka ngatruar nje germe!
 

bledikorcari

Anëtar i Nderuar
Titulli: Lumejnte nga te cilet pershkohet FIERI jane:

.•°♥ Зngjεll ♥°•.;122368 said:
Bledi thuhet Gjanica mgjt i ke gjetur bravo :)

kam lene shume lek tek gjallica prandaj me del gjithmone para syve dhe e ngateroj me baticen,zbaticen,gjanicen,moglicen etj etj :D
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top