Lumturi është...

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Te shkosh te shtirshe brinjet per gjume. :p
Pasi pasditje poshte e perpjete mes `fantazmave` ,zhurmes dhe ne fakt dhe kenaqesis.
 
  • Haha
Reactions: Ivy

Lauri

Anunnak
Të duash të tjerët ? :)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
....te mos ta vrasesh trurin se si gjerat duhet te ishin dhe te jesh prezente dhe te shijosh momentin.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Per mua tashme lumturia e pakrahasueshme,kostante e cdo dite,eshte tek shoh tim bir qe rritet,dhe behet nje djal i mire. :))
 
Top