Lumturi është...

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kur hap syte dhe sheh se je i gjalle akoma.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Kur bjen ne gjum dhe ke gjith njerzt se njehe mir me shendet,dhe zgjohesh po me ate ndjesi.
Kur ja don te miren gjithve.
Kur nuk ke urrejtje ne shpirt
Kur din pse ke ardhe ne kete jete
Dhe din kush eshte krijuesi yt.
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Lumturi eshte kur mbyll syt dhe arri te krijoj skenare te ndryshme ne trurin tim pa asnje limit fantazie ?
 
Ora 7 e 15 e mjesit, shi jashte, qetesi, kafe, sambuca, ja kjo eshte lumturi, ose nje çast "i lumtur"?
20210315_070925.jpg
 
Top