Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Debat ndermjet Profesor Husamedin Abazit, Burdushit (Qe ben magji), dhe nje psikiatres (emri spo me kujtohet).

 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

Un nje gje nuk jam duke e kuptuar,,,, me keta njerz se vizitojn nje te ashtuqujtu mjek! Si ka mundesi njeri me pak logjik se posedon(them pikrisht per ata njerz se kerkojn ndime till)ti besojn nje sherimi qe vjen nga asgjeja?keto bestytny vetem romet kan dit i bejn , jo dheu i varrezave jo uji i te vdekurit, jo energji qe vjen nga hena ..,, un habitem si nuk mendojn se keto "sherime''behen vetem per perfitime, pra ky egjiptasi burdushi i vjedhe hapur njerzit .

KET NJERI DUHET URGJENTISHT TA SHPIEN NE QMENDURIN
 
Titulli: Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

Burdushi eshte MAGJUP me prejardhje ! Eshte nga Lipjani , me saktesishte katunar e kam per fate te keq . Po, KTV dhe mediat ne pergjethesi sic po shifet po i sherbejne Burdushave , Djajeve e Jobesimtareve . Keto media te cilat jane aktualisht ne vendet tona , jane vetem ne deme te popullit . Populli asgje hajr prej tyre nuk ka .....
 

gafi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

jo vella deuid mos u ngut me dhene kete koment, ndoshat ktv nuk eshte per tu livdu por ne kete rast nuk i ka sherby ketij personi por i ka tregu popullit qe sja vlen me shku te njerez te till. te kisha sygjeru me shiku emisionin dhe besoj qe do te ndrrosh mendje
 
Titulli: Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

jo vella deuid mos u ngut me dhene kete koment, ndoshat ktv nuk eshte per tu livdu por ne kete rast nuk i ka sherby ketij personi por i ka tregu popullit qe sja vlen me shku te njerez te till. te kisha sygjeru me shiku emisionin dhe besoj qe do te ndrrosh mendje

S'kam cka te nderroj mendje o Gafi . Burdushi , nuk eshte hera e pare qe thirret ne KTV , per ti ju bere reklam njerezeve te cilet jane injorant dhe te pa udhezuar . Te Burdushi , ti dhe une nuk shkojna , por shkon ai qe nuk e njehe Zotin dhe qe eshte injorant .E Programet e tilla me Burdushin jane rekalme televizive per ''biznesin e burdushit'' , dhe eshte e verete se , kogja i ndihemojne atij per pacienta me keto emisone ! Burdushi e ka vendin ne Burg , jo ne Programe Televizive , qe rekalmohet nje JAVE TE TERE !

A more vella , une kur flas , nuk ja futi kote jo . Une shikoi a kam baze per te folur , E tani flas ! E ajo qe Hoxha , e lene ''kacavjerr'' burdushin , eshtE ceshtje tejter . Dhe a e shikove , se si ju drejtua Hoxha gazetarit , se pse nuk e kane lajmruar per cfare eshte tema etj etj.

''Prap mbetem ne tersi ne thenjet e me hereshme , dhe nuk nderroj mendje Gafi !''
 

gafi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

S'kam cka te nderroj mendje o Gafi . Burdushi , nuk eshte hera e pare qe thirret ne KTV , per ti ju bere reklam njerezeve te cilet jane injorant dhe te pa udhezuar . Te Burdushi , ti dhe une nuk shkojna , por shkon ai qe nuk e njehe Zotin dhe qe eshte injorant .E Programet e tilla me Burdushin jane rekalme televizive per ''biznesin e burdushit'' , dhe eshte e verete se , kogja i ndihemojne atij per pacienta me keto emisone ! Burdushi e ka vendin ne Burg , jo ne Programe Televizive , qe rekalmohet nje JAVE TE TERE !

A more vella , une kur flas , nuk ja futi kote jo . Une shikoi a kam baze per te folur , E tani flas ! E ajo qe Hoxha , e lene ''kacavjerr'' burdushin , eshtE ceshtje tejter . Dhe a e shikove , se si ju drejtua Hoxha gazetarit , se pse nuk e kane lajmruar per cfare eshte tema etj etj.

''Prap mbetem ne tersi ne thenjet e me hereshme , dhe nuk nderroj mendje Gafi !''


mire e ke besa vella se na kur folim ia fusim kot dhe flasim pa baze,por ama nga dy te keqija muslimani e zgjedh me te voglen. desha te shtoj edhe diqka tjeter por meqe te kam vella musliman spo zgjas me shume. ma ban hallall qe te citova.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

Edhe kjo video nje ore.
Ca ndodh ketu ka mundesi kush te ma thoje me fjale te varfera :p
 

Kila

VIP
Titulli: Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

E kam pa te Zone e lire ma ka fut friken ne palc . sharlatan :mad: Njeriu qe ka sfidon Djallin
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

Edhe kjo video nje ore.
Ca ndodh ketu ka mundesi kush te ma thoje me fjale te varfera :p

Ky Bordushi,Flet per punen qe ben me magjine e zez njeri qe i sherben djallit dhe pretendon se ju ndihmon njerzve dhe ''sherojin'' nga magjite zeza, e shume semundje qe sjan te sherushme ky pretendon se kaarritti sheroji ,,dmth eshte nje nga ata njerz qe eshte pjes e Iliminatit!
Besoji se di cka dmth Iluminati?!!
 

Kila

VIP
Titulli: Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

Edhe kjo video nje ore.
Ca ndodh ketu ka mundesi kush te ma thoje me fjale te varfera :p

ky budrushi esht hoxh mjek popullor qe sheron njerezit qe semuren nga mendja qe shofin halucinacione sipas tij atyre njerezve u ka hyre djalli ne trup . dhe ky e nxjerr nepermjet disa fjaleve lutjeve dhe zjarrit . ky thot qe djajt kan arrit sa 75% e njerezimit dhe ne nuk i shohim ai i shikon kan trupin dhe peshen e nje femije 12 13 vjec kur gjej mundesin futen ne permjet shpatulles dhe bej qe njeriu mos te jete ne vete te shofe halucinacione dhmth cmendet . sipas tij djajt rrin ne errta kan qef te krijojne frike dhe ne kto momente futen brenda njerezve dhe kto nuk kishin qef dritat elektricitetin .
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

Magjia e zeze eshte e perhapur ne tere boten, Perendim, jug, veri e lindje, ku me pak e ku me shume.

Une per vete besoje se me se shumti kan suksese tek njerezit qe kan jo stabilitet psikik e mendor. Kam pershtypjen se njerezit qe mirren me kete pune kane nje lloj aftesie te bidnin nje kategori njerezish dhe disi ua lehtesojne shpirtin.

Por qe eshte e perhapur nuk se eshte vetem ke ne.
 

gafi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

ky budrushi esht hoxh mjek popullor qe sheron njerezit qe semuren nga mendja qe shofin halucinacione sipas tij atyre njerezve u ka hyre djalli ne trup . dhe ky e nxjerr nepermjet disa fjaleve lutjeve dhe zjarrit . ky thot qe djajt kan arrit sa 75% e njerezimit dhe ne nuk i shohim ai i shikon kan trupin dhe peshen e nje femije 12 13 vjec kur gjej mundesin futen ne permjet shpatulles dhe bej qe njeriu mos te jete ne vete te shofe halucinacione dhmth cmendet . sipas tij djajt rrin ne errta kan qef te krijojne frike dhe ne kto momente futen brenda njerezve dhe kto nuk kishin qef dritat elektricitetin .

jo kila nuk eshte hoxhe dhe ska te beje fare me hoxhallar ky
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Magjia e Zeze (VIDEO) ne KTV

Une kam pas nje hoxhe afer meje edhe bejne keshtu magjira :D
Vinin edhe vijne akoma njerez edhe nga Shkodra, ama ky beri nje vile 3 kateshe, e cuni kur ne iknim ne shkolle
sdinim mire ca ish makina :p kish X5.
Edhe me vertete thonin qe dinte biles i tregonte edhe endrrat qe kishte pare :p

Edhe pse e nxori Fiks Fare lol
 

Abisi

Larguar✌
As qe e pash videon..por keshtu hoxhallaresh mashtrues qe perfitojn nga halli tjetrit,ka sa te duash
 

ricky_ch

******
ثshtë shumë interesant, se kur njeriu vetëm kur sëmuret "psiqikisht" ka të bëjë më
magji (sehire)...
E vetmja mënyrë që bestytnia të luftohet është që ajo
të mos besohet.
 
Top