Mamma Miaaaaaa MuhabetLive :))=

AlbCoder

Antar Aktiv
Besoj se ky Chat do i vej Vulen Chatit Shqiptar
Deshira ime ne kete teme eshte per te reklamuar Chatin e ri MuhabetLive.Com por ... pORRR
Me shum kam qef te reklamoj Java appletin qe e kam modifikuar me duart e mija ,dhe kete applet jwirc e kam bere si shpirt qe nuk e ka as njeri deri tani appletin mund ta provoni ne
 

JaPoNeZi

Anëtar i ri
Titulli: Mamma Miaaaaaa MuhabetLive :))=

Hhahahahahaahhahhhahahahahahahahaha Me Ket Vendodhjen Qe Paske Bo Plako Hallall Se Mke Dh1 Tu Qesh ` Hec Mer Plak Se Jam Durrsak, Kam I Motorr Kavasak Dhe I Dashnore Ne Shijak` Hhahhhhhhhahhhhhaahhahhahahhahhaah E Papame Fare :p:p:p
 
Top