Manchesteri është bërë për te Burdushi, po e mposht gjithkushi😂

Manchester United ka shijuar humbjen e radhës, kësaj here në “Old Traford”.

manchesteri-768x512.jpg


Djajtë e Kuq janë mposhtur nga Burnley me rezultat 0-2 në ndeshjen e xhiros së 24-të të Premierligës, shkruan Indeksonline.


Golat për mysafirët i shënuan Wood në minutën e 39-të dhe Rodriguez në minutën e 56-të.

Pas humbjes, Manchesteri mbetet në pozitën e pestë me 34 pikë, gjashtë më pak se Chelsea dhe plotë 30 pikë prapa liderit, Liverpoolit. /IndeksOnline/
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Po mendoj
Sikur te zhvillohet nji ndeshje
Manchester United -- Apollonia e fierit
Sa del ??
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Ore kam hall se e ben 2-2 apollonia
Se i paguan koço kokedhimi
100.000 leke shtese nese marin fitore ekipeve me fame
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Une jam madrilen por M.United ka qene ekipi im i dyte i zemres. Me dhimbset qe ka ardhe ne kete gjendje te mjerueshme. Nuk la kush pa u be trener i ketij ekipi kaq te madh.
 
Top