Manifestimi i perkatsis fetare ne ambjentet publike .

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Manifestimi i perkatsis fetare ne ambjentet publike .

prandaj me mire njeriu me veshjen te tregoje personalitetin sesa kujt feje i perket o partije i perket ...

Mendimi juaj, pra jo tgjithe mendojne se keshtu si thua eshte me mire. Mirembetsh !
 

Kila

VIP
V.I.P
Titulli: Manifestimi i perkatsis fetare ne ambjentet publike .

Mendimi juaj, pra jo tgjithe mendojne se keshtu si thua eshte me mire. Mirembetsh !
sigurisht mendimin tim do shpreh une ..
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Manifestimi i perkatsis fetare ne ambjentet publike .

Minifundet e mija skan lidhje me temen per faktin se ti nuk me njeh ne perditshmerine time, cdo veshje vishet aty ku i takon te vishet askush nuk pengon nese ti e vesh ate veshje ne kishe apo xhami . Nuk mund te me permendesh minifundet mua nese un skam nje te tille dhe nese e kam vesh gjithsej 2 3 here ne jeten time dhe vetem per te bere foto per qef kur llastohemi me ndonje kusherire ose ne nje dasem o feste aty ku lejohet dmth ku nuk bij ne sy vetem une . Nuk me intereson askush thjesht tash qe sme duket e hijshme po ju jeni te vetmit persona te cilet sduhet te ankoheni ose te ndiheni te etitekuar ,kur ju merni me jeten dhe me ate se cfar bejne o jane te tjeret me shum se askush tjeter .

Po smundesh te me tregosh ti mua se qka te vesh une apo dal zhvesh !? e din ca flet apo jo ? me desht e vej nje kryq nga koka te kembet ? smundesh te me tregosh ti apo qfar dua une te beje eshte pun per mua ! as mua sme interesojn veshjet tuaja ! as mua sme duket e hieshme minifundet apo lakuriq fare te shum femrave ne rruge ! por prap se prap sme intereson as si shikoj keshtu qe secilli let vishet e let beje qfare te doj me veten e tije :D
 

Kila

VIP
V.I.P
Titulli: Manifestimi i perkatsis fetare ne ambjentet publike .

Po smundesh te me tregosh ti mua se qka te vesh une apo dal zhvesh !? e din ca flet apo jo ? me desht e vej nje kryq nga koka te kembet ? smundesh te me tregosh ti apo qfar dua une te beje eshte pun per mua ! as mua sme interesojn veshjet tuaja ! as mua sme duket e hieshme minifundet apo lakuriq fare te shum femrave ne rruge ! por prap se prap sme intereson as si shikoj keshtu qe secilli let vishet e let beje qfare te doj me veten e tije :D

Un si tregoj kujt gje un them ate qe mendoj ca me duket e hishme dhe ty un nuk te perfshiva fare te kto veshjet se ne foto mbahesh per trendy ,,, ti i dashur tregove nivelin tend duke permendur se cfar vesh une ..
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Titulli: Manifestimi i perkatsis fetare ne ambjentet publike .

Dakort qe eshte demokraci , por duhet te kemi edhe respek per ata qe sjane si ne , qe nuk besojne aty ku besojme ne .
Une kam respekt per te gjithe besimtaret se ndrysho do veja nje firme ketu qe nuk do ju pelqente fare fare ju muslimeve , por as katolikeve
por nuk e bej , se kam respekt per ty , Soul , losst , lauri etj etj , pra duhet respekt per te gjithe kupton ?
Shiko, nese sgaboj je ateist, nese jo me permiso...tash une nga ana ime dot keshilloja si muslimane qe je ne rruge te gabuar,mirepo asnjeher nuk do te ngacmoja ose ofendoja per zgjedhjen tende...ne jemi te porosit sidomos edukuar se zgjedhja fetare eshte personale,secili do te pergjigjet per vete...ajo cfare zgjedh ti une mund ta respektoj zgjedhjen tende por jo edhe ta pelqej....shume mire e the...qe te kaloim disi mundohemi te mos ofendojm...
 
Titulli: Manifestimi i perkatsis fetare ne ambjentet publike .

Do vendos lajmerim ne forum:Kerkoj nuse fetare:p
Cdo njeri ka jeten e tij, zgjedhja duhet te jete e lire!
Duhet ti permbahemi rregullores aty ku ka nje te tille!
 
Top