• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mantija me mish

Boo vetem duke e pare me lodhen ato petet ,imagjino ti beja vete ahaha :p ndonje menyre me te thjesht nuk ka o Netflix?
 

netflix

Anëtar i ri
...netflix, do te vish te jap nje dreke tek Fundimi
Darius cfar propozon ti ?

Boo vetem duke e pare me lodhen ato petet ,imagjino ti beja vete ahaha ndonje menyre me te thjesht nuk ka o Netflix?
Menyra me e thjesht mer leket ik blej 2 cop :):):)

Danay, mos beje kshtu si pertace se ngelesh pa martu :).
 

DarkLord

Silence is Golden!
Per te qene i sinqerte shef Fundimi kthet te marten nga Italia, por edhe ky ndihmesi i tij i qan tagliolini me tartuf, speciale! Pastaj, per me tej ia besojme rekomandimeve te tij :)

Darius
 

DarkLord

Silence is Golden!
Per te qene i sinqerte shef Fundimi kthet te marten nga Italia, por edhe ky ndihmesi i tij i qan tagliolini me tartuf, speciale! Pastaj, per me tej ia besojme rekomandimeve te tij :)

Darius
 
Menyra me e thjesht mer leket ik blej 2 cop :):):)

Danay, mos beje kshtu si pertace se ngelesh pa martu :).
Ashtu e?

E kush te tha se dua te martohem une?! :p

Po te jete te kaloj gjysmen e dites duke hap pete e te me kullojne djerset,me mire e ble nga jashte...le qe me prishet e manikyri e do me duhet te paguaj dhe estetiken pastaj lol
 

netflix

Anëtar i ri
Per te qene i sinqerte shef Fundimi kthet te marten nga Italia, por edhe ky ndihmesi i tij i qan tagliolini me tartuf, speciale! Pastaj, per me tej ia besojme rekomandimeve te tij
Bej ftes edhe danay se lakmon :)


Ashtu e?

E kush te tha se dua te martohem une?!

Po te jete te kaloj gjysmen e dites duke hap pete e te me kullojne djerset,me mire e ble nga jashte...le qe me prishet e manikyri e do me duhet te paguaj dhe estetiken pastaj
Danay qyqja do na ngelesh ne forum :lol
 
N'cuq adminet i kam te dores sime :yeah: do me kishin perzy me kohe por e shohin qe s'munden pa mu e s'guxojne te m'prekin lol
 
Top