MARIA DRUGS

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Hajdeni nxirreni koken djema vajza mos kini turp
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
ej une bej tifo eh...skam provuar nga nje here :D...bej tifo meqe spaska shume tifoza :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
hahaha kush o mer devil un jom hapsi temes mer plak un jom njishi ktu:droge:
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
hard mire se na vjen dhe ja kalofsh sa me bukur ketu se mos te behesh tifoz dhe ti pastaj
 

xhebrail

Mangup me Licenc
si ju kam juve te barit..
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Mire fare plako
ku ma ke gjermonin
se ke mor me vete te grupi
 

xhebrail

Mangup me Licenc
do ta sjelli edhe gjermonin se eshte merakli i barit hahhahaha
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
bianca po flasim per bar jo cigare cigarja demton bari te shto jeten xhebrail pse ti jo eeeeeeeee hahhaha lene lene mos me bo me fol
 

xhebrail

Mangup me Licenc
aman flit ore jajajajaa
ngaapak te nevojitet per qetesim
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Mos pini droge, nuk ka per te gjithe LOL
 

shantal

Anëtar i ri
(anon)
My name is Cocaine - call me Coke for short.
I entered this country without a passport.
Ever since then I've made lots of scum rich.
Some have been murdered and found in a ditch.
I'm more valued than diamonds, more treasured than gold.
Use me just once and you too will be sold.
I'll make a schoolboy forget his books.
I'll make a beauty queen forget her looks.
I'll take renowned speaker and make a bore.
I'll take a mother and make her a whore.
I'll make a schoolteacher forget how to teach.
I'll make a preacher not want to preach.
I'll take all your rent money and you'll get evicted.
I'll murder your babies or they'll be born addicted.
I'll make you rob and steal and kill.
When you're under my power you have no will.
Remember my friend my name is " Big C ".
If you try me just one time you may never be free.
I've destroyed actors, politicians and many a hero.
I've decreased bank accounts from millions to zero.
I make shooting and stabbing a common affair.
Once I take charge you won't have a prayer.
Now that you know me what will you do ?
You'll have to decide, It's all up to you.
The day you agree to sit in my saddle.
The decision is one that no one can straddle.
Listen to me, and please listen well.
When you ride with cocaine you are headed for hell !!!
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Car thu ti re te gjej una sa te ikesh per lesh po deshe pini pini se droga ta shto jeten po ta pish me orar te sheron dhe nga tumorret dhe kanceri
 

Gjermoni

Antar Internacional
qia jeten ca grupi qeka ky ktu qeka per mos me dal mo ju pershendes me kete foton time NO COMENT
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Hahahahh ne kemi dhon rezultat plako ej mos me bej cit chat se do ti fshi postimet hahhah kush do na boj i cigare bar me lali e du nga ai i lazaratit
 

eldi

trafikante
hiiiiii.... nga kush e kam nderin qe ta falenderoj qe me beri muve ftesen ketu??????? uuueeee sa kohe paska kjo faqe e hapur, po si nuk e paskam vene re unaaaaa....... kush ma boni ftesen qe ta puth i cik ne ball......hahahahahahaa
mire se ju gjeta dhe mire se po rrini cuna & goca......
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Simas teje kush ta boni ta ka bo njoni qe spi kto gjera simas teje kush eshet kiss
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
ku jeni o djema ka na njoni na i cigare tja niqim tromen te ikim icik per lesh
 

xhebrail

Mangup me Licenc
hahahha kush me jep nje tim,,,
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Car do ti re tim car o ky operator telefonik ??
 

xhebrail

Mangup me Licenc
Tym hahhahaha
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
O xhebrail te jap un tym sa te dush vetem mos na ikesh per lesh re se me kan thon qe ti bohesh tape kollaj fare
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
hahahha po burre jo haha hashashi ka kohe qe po kerkon goje se spo e pi mo njeri ;):)
 

eldi

trafikante
hi. tym tym tym...... uaua kjo fotoja sa e madheeeee,,,,yyyyy me pelqeka, ajo vec me tym te heq kaptinen jo me me e pi.....
 

shantal

Anëtar i ri
kush spo e pi ere tani edhe kalamajte 1 vjec thone a ma jep nji cigare se skam pi qysh sot ne mengjes
 

shantal

Anëtar i ri
hajt kalo njihere nga lagjia ime dhe shife ca behet me hashashin ,,kane fillu kta kalamajt ta shesin per me fitu lek
 

eldi

trafikante
o shantal ku e ke shpin ti ri????
 
Top