• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Marketingu online

Marketingu online
Marketingu i internetit, ndryshe E-marketingu ose marketingu online është marketimi i produkteve ose shërbimeve nëpërmjet internetit. Interneti sjell benefite të shumta dhe unike për marketingun, duke përfshirë koston e ulët në distribuimin e informatave dhe me këtë luan rolin e një medie ndaj audiencës globale. Natyra interaktive e E-marketingut, duke i dhënë një përgjigje të shpejtë klientit potencial për produktin ose shërbimin e ofruar është kualitet i posaçëm për këtë lloj mediumi.

Ky lloj i marketingut lidh sëbashku aspektet kreative dhe ato teknike të internetit, përfshirë dizajnin, zhvillimin, reklamimin dhe shitjet. Metodat e E-marketingut përfshijnë:

• Marketingun përmes motorave kërkues
• e shfaqjeve (display advertising)
• Marketingun përmes e-maileve
• Marketingun e degëzuar
• Reklamimin
• Blog-marketingun
• Marketingun

E-marketingu është procesi i rritjes dhe promocionit të një organizate duke përdorur median online. Kjo nuk do të thotë që kjo formë përfshin vetëm ndërtimin e ueb faqes ose promovimin e saj. Shpeshherë prapa asaj uebfaqeje fshihet një organizatë e vërtetë me qëllime të caktuara.

Strategjitë e kësaj forme marketimi përfshijnë të gjitha aspektet e reklamimit online të produkteve, email marketing, shitje direkte etj.

mbreti i tregut
 

byone

Antarë
Pe: Marketingu online

Me pelqen pershkrimi juaj. Sipas mendimit time tani ne kohen moderne marketingu me efikas dhe kosto me te lire eshte e-marketingu
 
Top