Maska me piper të zi zhduk flokët e thinjura

Arfenilla

Themelues i Forumit
Maskë për flokë e për më tepër të mbuloni thinjat mund të realizohet dhe nga piperi i zi. Në vendet lindore në mënyrë tradicionale përdoret piperi i zi për parandalimin e shfaqjes së flokëve të thinjura.B.lajmi

407105_236832103075594_2133219814_n.gif
 

sensuu

sweet
Titulli: Maska me piper të zi zhduk flokët e thinjura

hidhi dhe pak vaj ulliri:p..dhe qepe :D
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Maska me piper të zi zhduk flokët e thinjura

Nuk besoj qe ben kush e di ca pune.
Kur e ka "oren" per tu zbardhur floku, ske me si e ndalon.
 
Top