• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Maskat hynë në qendër të votimit në veri

Love

βeℓℓe â๓e
Personat me maska janë pjesëtarë të xhandarmerisë serbe dhe të Zvonko Veselinovicit, të cilët kanë për qëllim anulimin e këtyre zgjedhjeve.Persona të maskuar kanë hyrë në qendër të votimit në shkollën “Sveti Sava” në veri të Mitrovicës, duke detyruar votuesit, komisionerët dhe të gjithë të tjerët të dalin të jashtë, bëjnë të ditur burime të Kosovapressit.

Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 16:45. Sipas këtyre burimeve, personat me maska janë pjesëtarë të xhandarmerisë serbe dhe të Zvonko Veselinovicit, të cilët kanë për qëllim anulimin e këtyre zgjedhjeve.

“Meqë dalja e serbëve është e vogël dhe krijohet mundësia që shqiptarët ta marrin pushtetin në veri, xhandarmëria serbe ka ndërhyrë në këtë qendër të votimit për të dëmtuar procesin zgjedhor dhe anuluar atë”, kanë thënë burimet.

Burimet më tej kanë shtuar se ka pasur të shtëna të pandërprera armësh nëpër disa lokacione të ndryshme të veriut të Mitrovicës, me qëllim të frikësimit të qytetarëve.
mesazhi.com
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Maskat hynë në qendër të votimit në veri

Kan hyr per te votuar dhe kta po skan dash qe ti shikoj njeri per cilin do votojen :p
 
Private conversations
Help Users
    Top