Matilde atelie.

bella

Anëtar i Nderuar
Nje stiliste e re per te gjitha ne :)

te nderuar mikeshat e mia te forumit. Nese ju pelqen freskia, moderrnia e thurur me klasiken, hyni ne kete faqe dhe mund edhe ti beni realitet fantazit tuaja :D. Tek Matilde atilie mund te gjeni:
veshje me porosi.
Veshje me qera.
reciklime dhe aksesore.


NE ELBASAN :)

1011445_483038291773823_459930374_n.jpg

per me shume shihni linkun ne fb.

https://www.facebook.com/MatildeAtelie

1044956_483710418373277_2100477078_n.jpg998820_483693471708305_681898527_n.jpg1044058_483693265041659_1239289221_n.jpg1013188_483692775041708_1256757351_n.jpg

p.s eshte nje faqe e re dhe nje atelie e sapo hapur :)
 
Redaktimi i fundit:

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Matilde atelie.

qy kjo tu i bo reklama njerezve te huj :beb:
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Matilde atelie.

hahah sjan dhe aq te huaj jo...po shiko se do gjesh fustan per te dashurat e tua xhebro :p
 
Top